Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zaļumballes ritmos iepazīstina ar ZZS kandidātu sarakstu

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) šodien zaļumballes ritmos iepazīstināja ar deputātu kandidātu sarakstu rudenī gaidāmajām 10.Saeimas vēlēšanām.

Rīgas vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru kandidēs ZZS priekšsēdētājs un vides ministrs Raimonds Vējonis, ar otro numuru - žurnālists Kārlis Seržants, bet ar trešo - Saeimas deputāts Jānis Strazdiņš. Ar ceturto numuru no Rīgas vēlēšanu apgabala kandidēs deputāts Imants Kalniņš, ar piekto - Ventspils augstskolas pasniedzējs Dmitrijs Smirnovs, bet ar sesto - uzņēmējs Valdis Kalnozols. No Rīgas vēlēšanu apgabala kandidēs arī tērpu mākslinieks Uģis Rūķītis un bijusī premjera padomniece Ilona Līce.

Zemgales vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru kandidē ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis un bijusī Saeimas deputāte, žurnāliste Viola Lazo. Sarakstā ir iekļauts arī uzņēmējs Jevgēņijs Kisjevs.

Kurzemes vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru kandidēs Gundars Daudze, ar otro - Aija Barča, bet ar trešo - Arnis Luhse.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā pirmais būs zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, otrais - Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka, bet trešais - Vitauts Saņa. Sarakstā iekļauta arī bijusī Jūrmalas domes vadītāja Inese Aizstrauta un bijušais Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins.

Latgales vēlēšanu apgabalā pirmie trīs ir Saeimas deputāti Staņislavs Šķesters, Skaidrīte Pilāte un Mārtiņš Roze, bet ceturtais - Daugavpils domes deputāts Rihards Eigims. Ar sesto numuru kandidē bijusī Saeimas deputāte Silvija Dreimane, ar desmito - no Tautas partijas Saeimā ievēlētais Jānis Klaužs, bet pēdējais ir spēkavīrs un Saeimas deputāts Viktors Ščerbatihs.