Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ginesa rekorda uzstādīšanā Ventspilī piedalījušies 6000 cilvēki

Apkopojot datus kļuvis zināms, ka Ginesa rekorda uzstādīšanā – pasaulē garākā ziedu paklāja veidošanā piedalījušies turpat 6000 cilvēki. No tiem 1 123 brīvprātīgie darbojās komandās un bija aizņemti dažādos organizatoriskos darbos, bet gandrīz 5000 cilvēku ievietoja paklājā nopirktus vai pašu audzētus puķu podiņus.

Pavisam divās dienās Ventspilī, Ostas ielas promenādē pabija 50 000 cilvēku. Sestdien, 24.jūlijā  ap 30 000 cilvēku, bet svētdien, 25.jūlijā – 20 000 cilvēku.

Kā jau iepriekš informēts, Ventspils iedzīvotāji sasniedza Ginesa rekordu, izveidojot 1665,93 m garu pasaulē garāko ziedu paklāju. Par to paziņoja Ginesa rekorda administrācijas pārstāve Mariamarta Ruano De Graham, pasniedzot Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam sertifikātu par Ginesa rekorda sasniegšanu. Uzstādīt Ginesa rekordu bija iecerēts par godu Ventspils pilsētas 720.jubilejai.