Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noslēgusies filmas «Dienesta romāns» <i>rimeika</i> uzņemšana

Turcijā noslēgušies padomju komēdijas «Dienesta romāns» rimeika filmēšanas darbi, vēsta «Lenta.ru».

Kā ziņots iepriekš, Eldara Rjazanova klasiskās komēdijas rimeiku uzņem Krievijas producentu kompānija «Leopolis». Pēc veidotāju ieceres, filmas darbība notiek mūsdienās Maskavā un Dubaijā. Filmēšana ilga 45 dienas, desmit dienas notika filmēšana vienā no Turcijas labākajām viesnīcām «Ādams un Ieva».

Producenti joprojām tur noslēpumā režisora un aktieru vārdus. «Mēs nolēmām tā rīkoties, lai izvairītos no pāragriem spriedumiem par projektu, par kuru saprotamu iemeslu dēļ ir liela interese,» pavēstīja kompānijas pārstāvis Georgijs Maklovs. «Mēs vēlamies, lai visas diskusijas būtu ap filmu, nevis ideju uzņemt leģendārās filmas rimeiku.»

Producentu kompānija plāno atklāt projekta dalībnieku vārdus šā gada septembrī.

Oriģinālo divu sēriju filmu «Dienesta romāns» Rjazanovs uzņēma 1977.gadā pēc lugas «Darbabiedri» motīviem, ko viņš pats uzrakstīja kopā ar Emīlu Braginsku. Kā paskaidroja producentu kompānijas «Leopolis» pārstāvji, tiesības ekranizēt šo lugu deviņdesmito gadu vidū ieguva producents Aleksandrs Ataņesjans, kas vēlāk to pārdeva kompānijai «Leopolis».

Epizode no oriģinālās kinolentes: