Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pārreģistrē Belokoņa un Repšes uzņēmuma licenci ieguldījumu pakalpojumu sniegšanai

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome piektdien lēma pārreģistrēt un papildināt izsniegto licenci AS «Belokoņa un Repšes ieguldījumu pārvaldes sabiedrība» ieguldījumu pakalpojumu sniegšanai, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja FKTK biroja vadītāja Anna Dravniece.

Uzņēmuma licence ir pārreģistrēta un papildināta ar jaunu ieguldījumu pakalpojumu - ieguldītāju finanšu instrumentu portfeļa individuāla pārvaldīšana saskaņā ar ieguldītāju pilnvarojumu - un jaunu ieguldījumu blakuspakalpojumu - konsultāciju sniegšana par ieguldījumiem finanšu instrumentos.

AS «Belokoņa un Repšes ieguldījumu pārvaldes sabiedrība» dibinātāji ir Valērijs Belokoņs un finanšu ministrs Einars Repše (JL). 2007.gada augustā akciju sabiedrība ir saņēmusi licenci ieguldījumu pārvaldes pakalpojumu sniegšanai. 2008.gada sākumā FKTK reģistrēja akciju sabiedrības izveidoto atvērto ieguldījumu fondu «B&R Global One» un atļāva laist publiskā apgrozībā fonda ieguldījumu apliecības.