Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

VL līdzpriekšsēdētāja Dzintara īpašumā nav auto, ir 6600 latu parāds

Apvienības «Visu Latvijai»/«Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK (VL/TB/LNNK) Vidzemes vēlēšanu apgabala saraksta līderim Raivim Dzintaram nepieder nedz nekustamais īpašums, nedz automašīna, toties viņam ir 6600 latu parādsaistības un kapitāldaļas SIA «Vokāls IV» 900 latu vērtībā.

Par to liecina Dzintara iesniegtā ienākumu deklarācija Centrālajā vēlēšanu komisijā.

Deklarācijā norādīts, ka Dzintars nav aizdevis naudu, kā arī nav veicis uzkrājumus.

Kā liecina «Firmas.lv» informācija, Dzintars ir SIA «Vokāls IV» 30% daļu turētājs un uzņēmuma valdes priekšsēdētājs. Tāpat šajā uzņēmumā 30% daļas pieder tā valdes loceklim Edgaram Līvmanim, bet pa 20% Oskaram Līvmanim un Natālijai Līvmanei.

«Vokāls IV» dibināts 2007.gada maijā un tā pamatkapitāls ir 3000 lati.

Jau ziņots, ka šā gada 30.jūlijā Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) savu sarakstu 10.Saeimas vēlēšanām iesniedza nacionālā apvienība «Visu Latvijai»/«Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK (VL/TB/LNNK), sarakstā ir 115 deputātu kandidāti, aģentūru LETA informēja CVK Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa.

Sarakstā ir 91 vīrietis un 24 sievietes. 99 deputātu kandidātiem ir augstākā izglītība, 16 - vidējā. Jaunākajam deputātu kandidātam ir 21 gads, vecākajam - 86 gadi, deputātu kandidātu vidējais vecums ir 42,6 gadi.

Rīgas vēlēšanu apgabalā saraksta līderi ir Saeimas deputāts Dzintars Rasnačs, «Visu Latvijai» valdes loceklis Einārs Cilinskis, kādreizējā «Jaunā laika» biedre Laura Bulmane, «Visu Latvijai» valdes loceklis Dimitrijs Mironovs un Saeimas deputāts Māris Grīnblats.

Ar pēdējo, 32.numuru Rīgā kandidē bijušais Rīgas mērs un bijušais «Jaunā laika» pārstāvis Aivars Aksenoks, bet pašu «tēvzemiešu» bijušais Rīgas mērs Jānis Birks sarakstā vispār nav iekļauts.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā saraksta līderi ir «Visu Latvijai» līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars, satiksmes ministra biroja vadītājs Emīls Jakrins un Saeimas deputāts Visvaldis Lācis.

Savukārt Latgales vēlēšanu apgabalā saraksta līderi ir Saeimas deputāts Pēteris Tabūns, Latgales Studentu centra valdes loceklis Mareks Gabrišs un Balvu novada domes deputāts Pēteris Kalniņš.

Saraksta līderi Kurzemes vēlēšanu apgabalā ir kādreizējais tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš, «Visu Latvijai» valdes loceklis Jānis Iesalnieks un Talsu ģimnāzijas direktore Inguna Raituma.

Zemgalē nacionālās apvienības saraksta līderi ir «Visu Latvijai» līdzpriekšsēdētājs Imants Parādnieks, satiksmes ministrs Kaspars Gerhards, biedrības «Klubs 415» vadītājs bezpartejiskais Jānis Sils un parlamentārietis Juris Dobelis.

Par VL/TB/LNNK un pārējo šonedēļ iesniegto sarakstu reģistrāciju CVK lems 2.augustā.