Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par «VEF Rīga» sponsoru kļūst «Skandi Motors»

Par basketbola kluba «VEF Rīga» sponsoru ir kļuvis tādu auto marku kā «Hyundai», «Mitsubishi» un «Nissan» automašīnu oficiālais pārstāvis Latvijā SIA «Skandi Motors», kluba lietošanā nododot piecas jaunas «Hyundai» Sonata automašīnas.

Tas, ka vieni no lielākajiem un ietekmīgākajiem savu nozaru uzņēmumiem, kļūst par «VEF Rīga» sadarbības partneriem, ir atzinīgs novērtējums kluba izvirzītajiem mērķiem un līdzšinējiem sasniegumiem, kā arī Latvijas basketbolam un sportam kopumā. Prieks, ka «Skandi Motors», kas līdz šim ir nopietns autosporta atbalstītājs un tā godalgotā komanda «Skandi Auto Rally Team» ir vieni no Latvijas rallija favorītiem, pievērsies arī basketbolam. Esam pārliecināti, ka mūsu sadarbība būs veiksmīga un nesīs uzvaras.

«Skandi Motors» valdes loceklis Ainārs Liljē: «Sportisks dzīvesveids ir viens no «Skandi Motors» vadmotīviem, tādēļ cenšamies aktīvi iesaistīties tieši šādu pasākumu atbalstīšanā. Pagājušogad iesākām un šogad turpinām atbalstīt riteņbraukšanas, skriešanas, skrituļslidošanas maratonus, tenisa turnīrus un aicinām tajos piedalīties savus klientus, darba kolektīvu. Esam izlēmuši atbalstīt basketbolu, jo mēs  ticam «VEF Rīga» basketbola komandas potenciālam un panākumiem. Tāpat, manuprāt, basketbols ir un būs viens no vadošajiem sporta veidiem Latvijā.».

"Hyundai" Sonata, viens no lielās klases automobiļu tirdzniecības līderiem Latvijā, ir īpaši piemērots basketbolistiem, pateicoties tā ietilpībai un kvalitātei, kā arī ierindojas pasaules vairāk pārdoto automobiļu vidū, regulāri saņemot augstāko novērtējumu ASV JD Power veiktajās aptaujās par automobiļa kvalitāti, uzticamību un īpašnieku apmierinātību.