Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rīgas satiksmes» valdē iecelts jau trešais domes deputāts

Pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» valdē partijas LPP/LC pārstāvi Ervinu Straupi nomainījusi LPP/LC Rīgas domes frakcijas deputāte Irina Vinnika, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA «Lursoft» informācija.

«Rīgas satiksmes» valdē jau ir LPP/LC frakcijas deputāts Andris Bērziņš un apvienības «Saskaņas centrs» (SC) deputāts Maksims Tolstojs, tādējādi līdz ar Vinnikas iekļaušanu uzņēmuma vadībā jau ir trīs domes deputāti.

Uzņēmuma valdē darbojas arī «Rīgas satiksmes» valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens un kāda Irina Feļdmane, kas esot iepriekš darbojusies vadošos amatos starptautiskos uzņēmumos.

Vasaras sākumā tika izplatīta informācija, ka «Rīgas satiksmes» valdē iecelts vēl sestais valdes loceklis - bijušais Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes šefs Leonīds Bogdanovs, tomēr pagaidām viņš kā valdes loceklis vēl nav reģistrēts.

Kā ziņots, šī sasaukuma Rīgas domes vadībai veicot būtiskas izmaiņas pašvaldības sabiedriskā transporta uzņēmuma «Rīgas satiksme» valdē, no tās iepriekšējā sastāva palika tikai valdes priekšsēdētājs Bemhens.

Pagājušajā vasarā no «Rīgas satiksmes» valdes tika atbrīvoti Imants Rezebergs un Igors Žagars, bet viņu vietā iecelti uzņēmuma «Pasažieru vilciens» valdē amatu zaudējušais LPP/LC vēlēšanu kampaņas finanšu pārraugs Straupe un telekompānijas «Pirmais Baltijas kanāls» Juridiskās nodaļas vadītājs, no SC saraksta Rīgas domē ievēlētais Vadims Baraņņiks.

No «Rīgas satiksmes» valdes vēlāk tika atbrīvoti arī Egils Dīriņš un Tamāra Dāvidsone.

Viņu vietā par uzņēmuma valdes locekļiem iecelti VAS «Latvijas dzelzceļš» Tehniskās ekspluatācijas daļas vadītāja vietnieks, no partijas LPP/LC saraksta Rīgas domē ievēlētais Bērziņš un Feļdmane.

Pērn maija vidū no «Rīgas satiksmes» valdes par pieļautajām kļūdām vērienīgajā trolejbusu iepirkumā tika atbrīvots Igors Volkinšteins. Pēc Volkinšteina atbrīvošanas no amata valdes locekļu skaits tika samazināts no sešiem līdz pieciem cilvēkiem.

Šoziem «Rīgas satiksme» valdē Baraņņika vietā tika iecelts cits SC frakcijas deputāts Tolstojs, jo Baraņņiks uzņēmās Satiksmes un transporta lietu komitejas vadīšanu ilgstoši slimojošā Nikolaja Zaharova vietā.

Biznesa žurnāla «Kapitāls», «IBS Prudentia» un Rīgas Fondu biržas 2008.gada pētījumā «101 vērtīgākais Latvijas uzņēmums» «Rīgas satiksme» ar uzņēmuma vērtību 111 miljoni latu ierindojas 21.vietā, bet 2007.gada pētījumā «Rīgas satiksme» ar vērtību 99,24 miljoni latu ierindojās 27.vietā.

2009.gada pētījumā kompānija ar vērtību 201,29 miljoni latu jau ierindojas 11.vietā.