Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Braukšana maršruta taksometros varētu kļūt dārgāka

Rīgas maršrutu taksometros biļetes varētu kļūt dārgākas. Tās, iespējams, paaugstinās līdz 50 santīmiem par braucienu, vēstī laikraksts «Telegraf».

Pārvadātāji gaidot kompānijas «Centība N» sāktā eksperimenta rezultātus par iespējamo tarifu paaugstināšanu. Pagaidām gan nav skaidrs, vai pēc «Rīgas satiksmes» biļešu cenu paaugstināšanas mikroautobusu pārvadātājiem palielinājusies peļņa.

Tāpat nav skaidrs, vai maršruta taksometriem izdevies pārvilināt klientus «Rīgas satiksmes» biļešu sadārdzināšanās rezultātā.

Par peļņu uzņēmums nerunā, bet pamazām paaugstina biļešu cenas, raksta «Telegraf».

«Centība N» eksperimenta veidā sāka piedāvāt pasažieriem ceļu Rīga-Ziepniekkalns un Rīga - Bolderāja veikt par 10 santīmiem dārgāk. Eksperimenta rezultāti pagaidām nav zināmi.

«Centība N» ir neliels uzņēmums pārvadājumu pakalpojuma tirgū, taču, ja tai eksperiments ar biļešu cenu paaugstināšanu izdosies un tā gūs kaut nelielu peļņu, tarifus cels arī citi maršruta taksometru pakalpojuma sniedzēji.