Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis intervijā «Bloomberg» Latvijai nākamgad sola mazāk taupības

Intervijā televīzijai «Bloomberg» Latvijas premjers Valdis Dombrovskis (JL) norādījis, ka Latvijas ekonomikas atveseļošanās varētu nozīmēt mazāk taupības nākamā gada budžetā»

Premjers norādījis, ka ekonomikas atveseļošanās programma turpināsies, neskatoties uz to, kādi būs vēlēšanu rezultāti, uzsverot, ka neatkarīgi no tā, kas tiks ievēlēts, jaunajai valdībai būs jāturpina risināt tos pašus jautājumus, tostarp arī jautājumu par ievērojamo budžeta deficītu.

Dombrovskis intervijā atzīmējis, ka Latvija neplāno veikt papildus algu samazināšanas pasākumus, norādot, ka šā gada pirmajā ceturksnī algas valsts iestādēs samazinātas par 25% un turpmāki algu samazinājumi nav gaidāmi.

«Bloomberg» atgādina, ka Latvija piekritusi šogad saglabāt budžeta deficītu 8,5% apmērā no IKP un nākamgad to samazināt līdz 6%, veicot papildu 400 miljonu latu izdevumu samazināšanu un ieņēmumu palielināšanu 2011.gada budžetā. 

«Atkarībā no ekonomiskajām prognozēm šie skaitļi var mainīties, izvērtējot pašreizējo situāciju tie varētu būt arī zemāki,» teicis Dombrovskis.