Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ekstrēmo sporta veidu sacensības «Ventspils vasaras X-spēles» jau klāt

Vēl tikai divas dienas un ekstrēmo sporta veidu sacensības «Ventspils X-spēles 2010 – Lemberga balvas izcīņa» Ventspils skeitparkā varēs sākties. Kā informēja sacensību galvenais tiesnesis Egons Avots, tad uz sacensībām jau pošas Igaunijas skeitbordisti, Lietuvas BMX un Polijas inlain (agresīvā skrituļslidošana) braucēji, kā arī jaunieši no visas Latvijas.

Sacensības, ko organizē jauniešu organizācija «Avantis» sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi un Olimpisko centru «Ventspils», notiks piektdien, 6.augustā, no plkst. 10.00. Tajās aicināts pieteikties ikviens, kuram ir vēlēšanās, atbilstošs inventārs un elementāras braukšanas prasmes, jo dalībnieki tiks iedalīti amatieru un profesionāļu grupās. Labākie saņems vērtīgas balvas no «Boards.lv», «Taktika.lv» un «Rideit.lv», bet profesionāļi cīnīsies par Aivara Lemberga personīgajām balvām. «Cīņa būs spraiga! Es ceru, ka lielisku sniegumu parādīs ne tikai profesionālie braucēji, bet arī jaunā paaudze» – tā saka Egons.

Lai braucējiem pietiktu spēks cīnīties līdz sacensību beigām, kas ar svinīgu apbalvošanu noslēgsies ap plkst. 17.00, par enerģijas lādiņu visas dienas garumā rūpēsies «Red Bull».

Informācija par aktualitātēm, sacensību nolikums un rezultāti būs pieejamai «draugiem.lv/ventspilsxspeles».