Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stopiņu novada dome sola nepieļaut «reivošanu» Ulbrokas kapos

Stopiņu novada dome nepieļaus interneta vidē izsludināto reiva ballīti Ulbrokas kapos, ja tādu tiešām tiks mēģināts sarīkot, aģentūrai LETA apgalvoja novada domes priekšsēdētāja vietniece Vita Paulāne (LPP/LC, «Rīgas apriņķa novadu apvienība»).

Interneta vidē izveidota mājaslapa «ulbrokas-kapu-rave.lv», kurā visi piektdien, 13.augustā, plkst.21 tiek aicināti uz «galveno šīs vasaras ballīti», solot četru dīdžeju piedalīšanos. «Aizraujoši ritmi miera atmosfērā liks vārīties asinīm ne tikai nakts karstumā, bet arī neticamu sajūtu kaislībā,» teikts mājaslapā.

Paulāne norādīja, ka pašvaldībā neesot saņemts iesniegums par šāda pasākuma rīkošanu. Ulbrokas kapi pieder novada domei, tāpēc viss tajos notiekošais jāsaskaņo ar pašvaldību.

Pašvaldības rīcībā neesot informācijas, kas ir pasākuma organizatori un mājaslapas autori. Šāda sludinājuma parādīšanās izraisījusi diezgan lielu izbrīnu. Netiek izslēgts, ka tas varētu būt joks, bet, pēc Paulānes teiktā, par šādiem nelāgiem jokiem būtu jāsoda.

Katram gadījumam par šo nelikumīgo ieceri traucēt mirušo mieru ir informēta gan Stopiņu novada Pašvaldības policija, gan Valsts policija, kas esot gatavas nepieļaut akcijas pie kapiem. «Darīsim visu, lai nepieļautu zaimošanu,» sacīja domes pārstāve.

Pasākuma reklāmai ir pievienots arī Rīgas domes logo, bet Rīgas pašvaldība saistību ar šo ieceri kategoriski noliedz. «Šis pasākums nekādā veidā nav saistāms ar Rīgas pašvaldību, jo tas netiek plānots Rīgas administratīvajā teritorijā, bet gan Stopiņu pagastā,» norāda Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.