Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Seksa revolūcija Eiropā?

Eiropā ir sākusies seks-revolūcija, kurai līdzīga bija ASV pāris gadu desmitus agrāk. Īsts seksa bums sākās jau pavasarī.

«Dabai pamodās ziedi, bet cilvēkiem – hormoni,» - situāciju raksturo Vācijas tabloīds «Bild». – «Daudziem vēlēšanās nodarboties ar seksu ir tik liela, ka viņi to sāk darīt uz ielas. Vecie tabu, kas aizliedza cilvēkiem nodarboties ar seksu sabiedriskās vietās, vairs nestrādā.« 

Līdzīga situācija ir ne tikai Vācijā. Barselonā, piemēram, vietējās prostitūtas atklāti piedāvā savus pakalpojumus un, ja vēlas, var apkalpot klientus tieši uz trotuāra. Pats sliktākais, ka dažas tā apgāna arhitektūras pieminekļus. Un dara to ne tikai vietējie, bet arī tūristi, kādēļ pilsētnieki viņas sāk vienkārši ienīst.. Policija mēģina to novērst, bet tā kā tā jau ir masveida parādība, tur neko nevar padarīt.

Nonāk pat tiktāl, ka ziņkārīgie skatieni no malas pārus vairs nemulsina, bet tieši otrādi - uzbudina. Viņi lūdz draugus filmēt viņu publisko seksu uz video, taisīt foto, un pēc tam izliek to visu internetā. Viņus uzbudina tas, ka viņu mīlestības aktu var apskatīt miljoniem interneta lietotāju visā pasaulē. Nesens piemērs no Drēzdenes: normāls blondu jauniešu pāris atnāca uz populāru pilsētas parku un atpūtnieku pūļa vidū, kas tur lasīja grāmatas vai vienkārši pastaigājās ar suņiem, sāka atklāti nodarboties ar seksu. Pilnīgi partneri neizģērbās: viņš vienkārši nolaida bikses un uzvilka uz augšu viņai svārkus. Citā Vācijas mazpilsētā mīlnieku pāris uzkāpa baznīcas tornī. Publiskais sekss, kurā noraudzījās ticīgie, notika tieši meses laikā. Ar to šis stāsts tomēr nebeidzās: ekstravagantie jaunieši lejupielādēja savas darbošanās video internetā un lūdza ikvienam izteikt savu viedokli, ko viņi domā par to. 

Līdzīgas orģijas uzņem apgriezienus visā pasaulē. Kanādā grupas Motley Crue koncerta laikā divi rokmūzikas fans geji sāka nodarboties ar seksu, bet Sidnejā kails pāris to darīja vēsturiskās pilsētas daļas torņa pulksteņa ēkā. Maljorkas nakts klubā organizatori izgudroja jaunu spēli: vīrietis, kurš varēs vienā rāvienā izdzert 10 šotiņus ar tekilu, varēs izdrāzt meiteni-brīvprātīgo tieši uz skatuves. Savukārt Lielbritānijā vietējie iedzīvotāji nodarbojas ar seksu tieši Windzoras parka zālājā. Tūristi, kas to novēroja, bija vienkārši šokā! Pat Kubā, kur prostitūtas par viņu rūpalu var ielikt cietumā uz ilgāku laiku nekā slepkavas, vērojams seksa tūrisma bums. Tāpat kā Bulgārijā, šeit var brīvi nodarboties ar seksu pat pludmalēs. Turklāt pats smagākais sods par to ir tikai brīdinājums. Tā kā tūristiem, kas ieradušies Melnās jūras krastā, nevajag īpaši kautrēties. Kā arī brīnīties, ieraugot uz gleznaina kalnu ceļa pie krustojuma vai stāvvietas vientuļi stāvot seksīgi ģērbtas jaunas dāmas.

Prostitūcija Bulgārijā ir ārpus likuma, bet piedzīvo uzplaukumu. Komerciālās mīlestības atbalstītāji, gan pavisam jauni, gan ar stāžu, brauc šurp no kaimiņvalstīm. Visbiežāk no Albānijas, Rumānijas, Serbijas, Maķedonijas un bijušās Padomju Savienības republikām.
Kas ir vēl pārsteidzošāk, sekss pat ir sasniedzis slēgto musulmaņu pasauli! Eiropā atvērts pirmais seks-šops musulmaņu laulātajiem «El Asira». Rietumu žurnālisti raksta, ka interese par to ir milzīga! Kļūst skaidrs: tirgū bija tukša niša produktiem, kas palīdzēs izpildīt ģimenes pienākumus ticīgajiem. Tagad, prognozē laikraksts «The Guardian», interese par to tikai pieaugs. Taču šajā veikalā nav nekas nepazīstams un frivols: tikai masāžas eļļas un augu uzlējumi erekcijai. Te nav ne vibratori, ne prezervatīvi, vai pat plakāti ar kailām sievietēm. Un tomēr, jau veikala fakts runā pats par sevi.

Bet kā ir Latvijā? Karstā vasara nobiedēja?