Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rita Lasmane par brīnumainām iespējām, kas meklējamas mūsos pašos

Jurka bija bikls un kautrīgs. Lai tuvotos smukajām meitenēm, nu tām, kas viņam dikti patika, viņam pietrūka dūšas. Bet daba prasīja savu. Tad nu Jurka izdomāja, ka ies pie nesmukajām - gan jau tās iedos un pielūdzēju trūkuma dēļ īpaši nefidrosies. Viņas tiešām nefidrojās, atlika tikai uzaicināt uz kino, paturēt rociņu, uzrakstīt dažas īsziņas no sērijas „es par tevi domāju” un tad jau varēja aicināt pie sevis ciemos. Bēda tikai tā, ka pa gultu sanāca vien tāda muļļāšanās. Nebija lāga erekcija, prieka tāpat. 

Reiz Jurka pie sevis skumji apcerēja, ka nebūdams drošs par sevi un baiļodamies izskatīties smieklīgs smuko meiteņu acīs, tā arī nekad neuzzinās, kāds tad ir nenormāli kruts sekss. Vēl viņš aizdomājās, ka tā jau var palikt par impotentu. To nu gan Jurka negribēja. Bet ja tu cilvēk kaut ko negribi, tad droši vien ir kaut kas, ko gribi. Jurka sev pajautāja, ko tad viņš grib. Atbilde nāca pati no sevis – smuku meiteni tepat gultiņā, tā lai viņa nekad negribētu iet prom. Kā lai tiek pie smukās meitenes, ja tik ļoti traucē nedrošība? Laikam nekā! Jā, bet samierināties ar muļļāšanos Jurkam arī negribējās. Un, ja nu tiešām kļūst impotents? Nē, to nevar pieļaut! Tad Jurka iedomājās par sava darba sekretārīti Baibiņu. Pufīgā dupsīša īpašniece Baibiņa allaž mīļi smaidīja tā, ka varēja redzēt viņas vaigu bedrītes. Viņas klātbūtnē Jurkam vienmēr palika īpaši labi ap dūšu. Viņam pat reizēm likās, ka Baibiņa īpaši jauki smaida tieši viņam. Tad Jurka padomāja, ka tā gan nevarētu būt. Kas tad tādam neveiksminiekam gultas lietās var tā īpaši smaidīt? Pēkšņi viņa prātā iebrāzās doma, bet no kurienes Baibiņa var zināt, kā iet vai neiet Jurkam pa gultu. Eh, kā būs būs! Ņems un pamēģinās! Vismaz pārbaudīs, vai var un spēj dabūt to meiteni, kas dikti patīk!

Gribat zināt, kas notika tālāk? Jurka tiešām savaldzināja Baibiņu. Atlika tikai uzsākt sarunu un Jurka pie sevis nemitīgi brīnījās par to, cik gludi viss sanāk. Baibiņa piekrita gan ka viņu pavada no darba uz mājām, gan aizbraukt vēlu vakarā kopīgi nopeldēties. Turklāt viņa pati atzinās, ka ir kautrīga. Bet esot kopā viņas kautrība nez kur pazuda. Jurka gan neatzinās, ka ir tāds pats. Viņam šķita, ka tas būs nevīrišķīgi. Bet ne jau tas ir galvenais! Galvenais, ka tad, kad pēc zināma laika, ko dēvē par aplidošanas periodu, abi tika līdz gultai, Jurka jutās tik drošs par sevi, ka nevarēja būt ne runas par kaut kādu muļļāšanos. Un kā savādāk? Bija taču satikušies divi, kuru feromonu aromāts liecināja par gēnu saderību. Tāpēc bija tik viegli pēc pirmās uzrunas turpināt sarunu un tuvāku pazīšanos. Tāpēc pazuda kautrība. Dabas balss darīja savu; abu ķermeņi izdalīja hormonus, kas ļāva droši rīkoties un gūt neviltotu prieku un, protams, baudu.

Mīļie PRINCESES lasītāji, klausiet Dabas balsij! Ja kādu māc nedrošība, neizvēlaties, it kā vienkāršākos ceļus, meklējiet tādus pretējā dzimuma pārstāvjus, kuru smarža Jums šķiet īpaši tīkama. Par to liecina tas, ka negaidīti labi sajūtaties kāda cilvēka klātbūtnē un Jums ļoti gribas ar viņu runātie vēl un vēl. Notikumi risināsies paši no sevis Jums izdevīgā virzienā. Tikai neklausiet savam ego, kas allažiņ čīkst – tev jau nesanāks, tu jau nevarēsi. Daba mums devusi iespēju izmantot mūsu ķermeņa bioķīmijas brīnumus. Tad kāpēc to neizmantot?

Lai Jums viss sanāk!
Rita