Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Privātmāju piedāvājums plašs, darījumu skaits - neliels

Privātmāju segmentā jūlijā netika novērotas nekādas būtiskas izmaiņas, joprojām saglabājas pieprasījums pēc kvalitatīvām privātmājām. Privātmāju piedāvājums ir plašs, bet darījumu skaits nav liels, jo nereti īpašuma kvalitāte neatbilst tā cenai un pircēju finansiālajām iespējām, portālu «Apollo» informēja «Ober Haus Real Estate Latvia» marketinga speciāliste Signe Miķelsone.  

Vislielākais pieprasījums ir pēc privātmājām, kuras ir ap 150 - 200 m2 lielas, 3-5 istabas, uzreiz apdzīvojamas, cenu robežā līdz 100 000 eiro. Pieprasītākie rajoni joprojām ir Rīga un tuvākie Rīgas rajoni (līdz 50 km ap Rīgu) - Garkalnes novads, Mārupes novads, Upesciems, Berģi u.c.  

Nemainīgi tāpat kā pēdējā pusgada laikā, arī jūlijā saglabājas neliels pieprasījums pēc zemes gabaliem. Darījumi notiek tikai tad, ja tiek piedāvāta ļoti zema cena. Nav novērojamas nekādas izmaiņas piedāvātajā daudzumā vai cenās.  

Neliels pieprasījums ir par nelieliem zemes gabaliem privātmājas būvniecībai par cenu līdz 20 000 eiro, vēlams ar visām komunikācijām un pēc iespējas tuvāk Rīgai.  

Tāpat pieprasījums ir par zemes gabaliem pie ūdens (ar krasta līniju vai tieši pie ūdens), ko var izmantot vasaras mājas būvniecībai.