Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrieši baidās nosirmot?

Kā liecina jauns Lielbritānijā veikts pētījums, britu vīrieši par nosirmošanu uztraucas vairāk nekā par plikpaurību, vēsta britu laikraksts «The Daily Telegraph».

Katrs otrais aptaujātais britu vīrietis atzina, ka nosirmošana liek tam justies nelaimīgam. Sākot ar 45 gadu vecumu, vīriešu raizes par nosirmošanu strauji palielinās.

40% aptaujāto baidās no matu izkrišanas vai no tā, ka tie kļūs plānāki.

Mati degunā vai ausīs uztrauc 38% aptaujāto, turpretim 37% vīriešu baidās no aptaukošanās. Saskaņā ar britu tirgus izpētes kompānijas «Mintel» veikto pētījumu, piektajā vietā ar 30% ierindojas raizes par dzelteniem zobiem.

Britu pētnieki informē, ka aizvien vairāk vīriešu sākot ar 45 gadu vecumu raizējas par savu izskatu. Kopā pētījumā piedalījās 2000 vīriešu.

«Lai gan sirmi mati tradicionāli tiek uzskatīti par vīrieša goda zīmi, patiesībā daudzi vīrieši jūtas nelaimīgi par savu jaunatklāto cienību.

«Ar novecošanos saistītās fiziskās izmaiņas darbojas kā pusmūža krīzes katalizators. Mūsu veiktais pētījums ir parādījis, ka pēc 45 gadu vecuma vīrieši kļūst arvien neapmierinātāki ar savu izskatu,» pastāstīja «Mintel» pārstāve Vivjena Rada.