Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers: Torņakalns būs liels biznesa, zinātnes un izglītības parks

Piektdien Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Ainārs Šlesers Latvijas Universitātē (LU) kopā ar LU rektoru Mārci Auziņu un pilsētas izpilddirektoru Juri Radzeviču iepazinās ar plānotā LU Akadēmiskā centra Torņakalnā metu konkursa 1. kārtas darbiem, portālam «Apollo» pavēstīja RD sabiedrisko attiecību nodaļā.

Centru paredzēts uzbūvēt līdz 2014. gadam. LU Akadēmiskā centra būvniecība ir tikai sākums Torņakalna attīstībai. Rīgas dome kopā ar LU un starptautiskiem partneriem plāno attīstīt šajā teritorijā arī lielu biznesa, izglītības un zinātnes parku.

«Torņakalns šādam parkam ir ideāla vieta – tuvu centram un blakus būs Nacionālā bibliotēka. Mēs paredzam biznesa, izglītības un zinātnes parkam piesaistīt studentus ne tikai no Baltijas, bet arī Skandināvijas, Somijas un NVS valstīm. Viņi varēs tur gan mācīties, gan strādāt, gan arī dzīvot,» uzsver Šlesers.

Paredzēts, ka Rīgas dome biznesa, izglītības un zinātnes parka izveidē piedalīsies ar pašvaldībai Torņakalnā piederošo zemi.