Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ukraiņu zemnieki ar dakšām nodūruši, iespējams, čupakabru

Ukrainas Čerņigovas apgabala Čemeras ciema zemnieki notvēruši un ar dakšām nodūruši trušu slepkavu čupakabru, vēsta vietējā telekompānija TSN. Izrādās, ka ukraiņu zemnieku bieds ir līdzīgs dzīvniekam, kuru gandrīz pirms mēneša nošāva kāds Teksasas fermeris.

Nogalinātais plēsoņa, no pirmā skatiena, atgādina lapsu ar garu asti un asiem zobiem, bet bez spalvas. Dzīvnieks pārvietojies lēkšus uz pakaļkājām, līdzīgi kā ķengurs. Čupakabra pārtikusi no putnēniem un trušiem.

Pirmās dzīvnieku Čemeras ciemata centrā ievērojušas divas meitenes. Pēc viņu stāstītā, viņas ieraudzījušas dīvainu dzīvnieku ar suņa galvu, ķengura ķermeni un oposuma asti, vienīgi tas bijis bez spalvas. Meitenes nodomājušas, ka dzīvnieks ir karstuma upuris. Radījums arī apstājies un ļāvis sevi apskatīt. Viena no meitenēm pasaukusi savu tēvu. Tas paņēmis dakšas un ejot pa zvēra pēdām, to izsekojis un nodūris. Tomēr izrādījies, ka nodurtais dzīvnieks ir daudz mazāks nekā meiteņu redzētais. Vietējie iedzīvotāji domā, ka bojā gājušais ir čupakabras mazulis. Kopš tā laika pēc saulrieta neviens no ciema iedzīvotājiem laukā vairs neiziet, jo uzskata, ka ciemā uz dzīvi apmeties šo dzīvnieku pāris.

Nogalinātā dzīvnieka ķermeni aizveda uz sekciju, kur tika noskaidrots, ka tas ir divus mēnešus vecs vīriešu dzimtas pārstāvis. Vilnas tam gandrīz, nav, taču ir nedabiski liela aste. Priekšējām ķepām ir pieci pirksti, bet pakaļējām – četri, savukārt ilkņi ir lieli un ļoti asi. Dzīvniekam tāpat tika fiksētas dažādas iekšējo orgānu anomālijas.

Īpaši padziļināta dzīvnieka izpēte veikta netika un mistiskās čupakabras līķis tika kremēts, par ko vīlušies bija zoologi, jo šāds atradums varētu kļūt par zinātnisko atklājumu. Viņi ir pārliecināti, ka Eirāzijā šādiem dzīvniekiem būt nevajadzētu.

Čupakabras pastāvēšana pagaidām paliek zinātniski nepierādīta. Kriptozoologiem šis dzīvnieks jau kļuvis par tādu pašu personāžu, kā sniega cilvēks.

Čupakabra jeb kazu vampīrs ir fenomens, ziņas, par kuru parādījās 1995. gadā Puertoriko. Dīvainā būtne nogalināja lopus Kanovanasas pilsētas apkaimē un izsūca to asinis. Savukārt pirmās ziņas par dīvainajām trušu slepkavībām Ukrainā izskanēja 2003. gadā.