Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Tallink Grupp» jūlijā maršrutā Rīga-Stokholma pārvadāto pasažieru skaits pieaudzis par 1,6%

Igaunijas kuģniecības kompānija «Tallink Grupp» šā gada jūlijā maršrutā Rīga-Stokholma pārvadāja 76 876 pasažierus, kas ir par 1,6% vairāk nekā pērn attiecīgajā laika periodā pērn, liecina kompānijas jaunākie statistikas rādītāji.

Būtiski par 41% pieaugušas šajā maršrutā pārvadāto kravu mašīnu apjoms un sasniedza 1 255 vienības.

Pasažieru personisko auto skaits maršrutā Rīga-Stokholmā jūlijā savukārt samazinājies par 3,8% un kopumā pārvadāti 9 863 pasažieru auto.

Jau ziņots, ka kompānija «Tallink Grupp» šā gada jūlijā kopumā pārvadāja 1 092 823 pasažierus, kas ir par gandrīz 4% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn.

Pasažieru skaits Igaunijas-Somijas maršrutā šajā periodā pieauga par 9,6% - līdz 474 853, Latvijas-Zviedrijas maršrutā - par 1,6%, bet Igaunijas Zviedrijas maršrutā - par 1,1%.

Tajā pat laikā pasažieru skaits Somijas-Vācijas maršrutā samazinājies par 15,3%, bet Somijas-Zviedrijas maršrutā - par 0,5%.

Savukārt «Tallink» pārvadāto vieglo automašīnu skaits iepriekšējā mēnesī pieaudzis par 11%, bet kravas automašīnu skaits - par vairāk nekā 13%.

Kā ziņots, «Tallink Grupp» veic regulāru satiksmi septiņos dažādos maršrutos starp Igauniju, Zviedriju, Latviju, Somiju un Vāciju.

Prāmji kursē ar «Tallink» un «Silja Line» zīmoliem.