Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ungāru pusaudze izsola nevainību

Kāda 17 gadus veca ungāriete internetā centusies izsolīt savu nevainību, lai kreditori neatņemtu viņas ģimenei māju, vēsta «Lenta.ru».

Sākumā savu piedāvājumu ungāriete izvietojusi populārajā vietnē «eBay», taču, neraugoties uz to, ka kāds «sponsors» piedāvājis viņai 120 000 eiro (84 000 latu), meitene izsoli atcēla. Pēc viņas vārdiem, viņa mainīja savus plānus, kad kāds britu uzņēmējs piedāvāja viņai savu sirdi.

«Saprotiet, man nav vajadzīgs vīrs. Bet šis britu puisis aizgāja pārāk tālu. Kam man vīrs, ja man nekad nav bijis drauga. Es vienkārši meklēju kādu, kas varēs palīdzēt manai ģimenei,» skaidroja meitene.

Tagad viņa plāno izsolīt savu nevainību vietējā televīzijas kanālā.

Kā atklāja meitene, viņa nesen atzinās savai mātei, ka grasās pārdot savu nevainību, lai dzēstu ģimenes parādu. «Protams, viņa bija šokā. Bet kā gan citādāk es varu savākt nepieciešamo summu?» paziņoja meitene. «Daži mani uzskata par mocekli, citi sauc par palaistuvi, taču es neesmu tāda. Esmu tikai meitene, kas vēlas sev un savai ģimenei labāko.»

Šis nav pirmais gadījums, kad kāda meitene cenšas izsolīt savu nevainību. Gada sākumā līdzīgu soli spēra kāda jaunzēlandiete, lai samaksātu par mācībām augstskolā. Izolē uzvarēja kāds «labvēlis», kas piedāvāja viņai 45 000 Jaunzēlandes dolāru (17 000 latu).
Pagājušajā gadā par 8800 sterliņu mārciņu savu nevainību izsolīja 18 gadus vecā rumāniete Alīna Percea. Arī viņa vēlējās iegūt naudu izglītībai.

2008.gadā kāda 18 gadus veca amerikāņu studente no Sandjego paziņoja, ka atdos savu nevainību tam, kas samaksās viņai vienu miljonu ASV dolāru viņas studijām koledžā.
Par vienu miljonu eiro savu nevainību piedāvāja arī itāliešu modele un realitātes šova «Big Brother» dalībniece Rafaella Fiko.

2005.gadā kāda peruāņu modele piedāvāja sevi, lai palīdzētu ģimenei segt ārstēšanās izdevumus, taču pēdējā brīdī pārdomāja un noraidīja 1,5 miljonu ASV dolāru piedāvājumu.