Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tukumā kāds ar pneimatisko ieroci kropļo kaķus

Tukuma rajona iedzīvotājiem radušās aizdomas, ka kāds nezināms ļaundaris ar pneimatisko ieroci šauj kaķus, vēstī laikraksts «Neatkarīgās Tukuma ziņas».

 Laikraksta redakcijā pagājušajā nedēļā vērsusies kāda Talsu ielas iedzīvotāja, kas apgalvo, ka četru gadu laikā, kamēr viņa šeit dzīvo, viens kaķis pazudis, viens nogalēts, bet divi nopietni ievainoti.

Kundze pastāstījusi, ka 29. jūlijā stāvējusi pie durvīm un izdzirdusi, ka noskan šāviens - it kā ar gaiseni vai ko līdzīgu. «Riteņu veikala stāvlaukumā kaķis šausmīgi sāka bļaut un bērni otrā ielas pusē histērijā. Es momentā skrēju un redzēju, ka kaķis savainots un līdzās stāvošā mašīna notašķīta ar asinīm. Izsaucām policiju. Pratināja veikala īpašnieku, bet viņš pateica, ka neko neesot ne redzējis, ne dzirdējis», pastāstījusi sieviete.

Līdzīgi stāsti ir arī citiem Tukuma iedzīvotājiem.

Policijas komentārs šobrīd lakonisks - vien ziņa, ka «29.jūlijā ir reģistrēts iesniegums par to, ka Tukumā, Talsu ielā nenoskaidrota persona cietsirdīgi izturējās pret kaķi, nodarot tam miesas bojājumus. Par šo notikumu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 20.nodaļas (Noziedzīgi nodarījumi pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību)».