Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

21. augustā «Subaru Summer Fest 2010» salidojums

21. augustā Stopiņu novada «Roņos» norisināsies Vislatvijas «Subaru» salidojums  - «Subaru Summer Fest 2010».

Nevienam nav noslēpums, ka vārds «Subaru» vairākumam atgādina autosportu, un jo īpaši ralliju. Mūsu galvenais mērķis ir lauzt šo stereotipu un aicināt visus «Subaru» automašīnu īpašniekus un lietotājus uz kopīgu un aktīvu atpūtu visai ģimenei ar spēlēm un atrakcijām visas dienas garumā. Nav svarīgi vai tu brauc ar Impreza, Legacy, Outback, Forester vai Tribeca, mūs visus vieno viena marka, un tas ir «Subaru».

Jau no plkst. 11.00, dienu sāksim ar pulcēšanos modes un izklaides centra «Rīga Plaza» autostāvvietā, lai tieši plkst. 12.00, vienotā kolonas un parādes braucienā, dotos uz pasākuma norises vietu. Šajā dienā norisināsies arī Rīgas svētki, tāpēc pilsētā noteikti būs acis, kurām atrādīt savus spēkratus. Precīza maršruta karte tiks publicēta tuvāk pasākuma dienai.

Pēc ierašanās galamērķī un automašīnu novietošanas speciāli tām paredzētā stāvvietā, notiks oficiāla pasākuma atklāšana ar uzrunu dalībniekiem un viesiem. Zem saukļa - «Subaru» Olimpiāde, sadaloties pa Latvijas reģioniem, izspēlēsim netradicionālas sporta spēļu disciplīnas, lai starp komandām noteiktu stiprāko. Paralēli un papildus tam būs iespēja piedalīties arī individuālās disciplīnās, kur par labāko sniegumu, vērtīgas un noderīgas balvas labākajiem ir sarūpējuši mūsu atbalstītāji. Paredzētas arī pārsteiguma balvas, kā arī konkurss bērniem. Dienas beigās, plkst. 20.00, komandu apbalvošana.

Visas dienas garumā par mūsu labklājību rūpēsies mūzika DJ pavadībā, kā arī bufete, kurā būs iespējams garšīgi paēst un iegādāties dažādus dzērienus. Pasākuma laikā būs iespēja tuvāk apskatīt sportam sagatavotas «Subaru» automašīnas, kā arī jaunākos «Subaru» modeļus. Pēc oficiālās programmas beigu daļas, sākot no plkst. 21.00 notiks afterparty tajā pašā teritorijā kopā ar DJ Brox. Iespējama nakšņošana teltīs speciāli tam paredzētā vietā.