Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piešķir papildus 1,8 miljonus latu VID darbinieku algu palielināšanai

Valdība atbalstījusi finanšu pārdali par labu Valsts ieņēmumu dienestam (VID), lai šī dienesta darbinieku algām piešķirtu papildus 1,8 miljonu latu apmērā.

Finanšu ministrijas pārstāvji norādījuši, ka situācija VID atalgojuma ziņā ir kritiska -  64% darbinieku alga ir zem 500 latiem pirms nodokļu nomaksas, tajā skaitā 8,3% darbinieku alga ir zem 300 latiem.

Piešķirot VID nepieciešamo finansējumu šā gada dienesta atlīdzības budžets būs 2009. gada līmenī. Papildus finansējums ļautu sasniegt vidējās algas līmeni 524 lati pirms nodokļu nomaksas.

Valdība arī apstiprināja VID darbinieku atalgojuma sistēmas koncepciju, kas noteiks kritērijus, pēc kuriem tiks noteikta šī dienesta ierēdņu darba samaksa.

Ministri atbalstīja līdzekļu pārdali VID darbinieku atalgojumam no Finanšu ministrijas budžeta. Finanšu ministrija aicināja palielināt arī VID izdevumus atlīdzībai nākamajam gadam par 3,6 miljoniem latu un 2012. gadam – par 6,7 miljoniem latu.