Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Marlona Brando pirmā sieva tiesājas par vīra pelniem

Leģendārā amerikāņu aktiera Marlona Brando pirmā sieva cenšas iegūt savā īpašumā nelielu daudzumu bijušā vīra pelnu, kas glabājas pie Brando dēla draudzenes Donas Lopesas Geonas.

Marlons Brando nomira 2004.gadā, un pēc nāves lielākā daļa viņa pelnu tika izkaisīta. Tomēr nelielu daudzumu pelnu sev par piemiņu paņēma aktiera dēls Kristians Bando. Pēc četriem gadiem nomira arī viņš, un atlikušie pelni nonāca pie Kristiana Brando draudzenes.

Tagad Brando bijusī sieva un Kristiana māte Anna Kašfi iesūdzējusi Lopesu Geonu Losandželosas apgabala Augstākajā tiesā, uzstājot, ka pelni pieder viņai.

Tomēr Lopesa Geona sarunā ar izklaides ziņu portālu «Tmz.com» pavēstīja, ka negrasās atdod pelnus. «Kristians nebija sevišķi tuvs ar saviem vecākiem, īpaši ar māti. Viņš negribētu, lai viņa īpašums tiktu viņai,» uzsvēra Lopesa Geona.

Tāpat viņa piebilda, ka, tiklīdz sapratusi, ka citi grib savākt Kirstiana īpašumu, viņa paņēmusi daļu pelnu un izkaisījusi to virs Frenklina kanjona Beverlihilzā. Sieviete neprecizēja, cik daudz pelnu pie viņas palicis.