Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policijā pieteicies vīrietis, kas apšaudīja autobusu un taksometru

Apzinoties, ka drīzumā tiks aizturēts, vakar policijā kopā ar advokātu ieradies un pastrādātajā  atzinies vīrietis, kurš jūlija beigās šāva uz [s:34520], portāls «Apollo» noskaidroja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē.

Policijā pastāstīja, ka jau tūlīt pēc notikušā pēc aculiecinieku sniegtajām pazīmēm policija noskaidroja automašīnu, kuru iespējamais šāvējs izmantoja. Izrādījās, ka šī automašīna pieder kādai firmai, kas iznomā transportlīdzekļus, bet cilvēks, kurš ar šo firmu bija līgumu noslēdzis, pats automašīnu neizmantoja, to lietoja vairāki cilvēki.

Policijai nācās apzināt plašu personu loku, taču vakar vainīgais pats pieteicies policijā. Vīrietis  iepriekš nav bijis sodīts, taču nonācis policijas redzeslokā par citiem likumpārkāpumiem.  

Vīrietis apgalvojis, ka bijis iedzēris un viņam bijis ierocis, kuru pēc notikušā viņš esot izmetis. Ierocis pašlaik tiek meklēts. Policija pieļauj, ka šauts ar traumatisko ieroci, izmantojot gumijas lodes.

Patlaban aizturētais ir ievietots īslaicīgās aizturēšanas nodaļā.