Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalas mērs jau parakstījis lēmumu par Alternatīvās skolas pārcelšanu

Lai gan Jūrmalas Alternatīvās skolas (JAS) vecāku padome līdz 13. augustam solījusi rast risinājumu 10 000 latu piesaistei, lai samaksātu īri par telpām un skolu nepārceltu uz Lielupes vidusskolu, laikraksta «Diena» rīcībā ir Jūrmalas mēra Romualda Ražuka (PS) parakstīts rīkojums, kurā divu dienu laikā uzdod atbildīgajām amatpersonām izstrādāt skolas pārcelšanas grafiku, vēstī laikraksts «Diena».

Jūrmalas dome (JD) skaidro, ka tas esot rezerves variants gadījumam, ja vecāki nepiedāvā risinājumu, tomēr nespēj izskaidrot, kāpēc rīkojums jau stājies spēkā. Pirmdien deputāti vecākiem solīja, ka galīgo lēmumu par JAS pārcelšanu vai nepārcelšanu pieņems tikai domes sēdē 19. augustā.

JAS pārcelšana uz Lielupes vidusskolu domes plānos pirmoreiz parādījās jau  2004. gadā, bet aktualizējās pērn. Vecāki pauduši bažas, ka tas faktiski nozīmē tās likvidāciju.