Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rodžers Voterss atbalsta «Pink Floyd» dziesmas izmantošanu protestam pret Irānas valdību

Britu mūzikas veterāns Rodžers Voterss atbalstījis viņa grupas «Pink Ployd» klasiskā hita «Another Brick in the Wall» izmantošanu jauniešu protestam pret Irānas valdību.

Dziesmu vēlas izmantot kanādiešu grupa «Blurred Vision», ko veido divi irāņu brāļi. Viņi mazliet pārveidojuši dziesmas vārdus, lai paustu savas paaudzes protestu pret Irānas valdību, kas aizliedz spēlēt rokmūziku. Labi zināmie vārdi izmainīti uz «Hey, Ayatollah, leave those kids alone!» («Hei, ajatola, liec tos bērnus mierā!»).

Voterss paziņojis, ka viņš atbalsta dziesmas izmantošanu protestam pret jebkādām apspiešanas formām un ka viņš saprot, ka grupa spēlē būtisku lomu «pretošanās kustībā pret režīmu, kas ir represīvs un brutāls».

«Es atzinīgi novērtēju un atbalstīju Dienvidāfrikas Republikas skolēnu pretošanās kustību pret valsts represīvo un brutālo režīmu, es arī novērtēju un atbalstīju Gazas un Rietumkrasta palestīniešu bērnu pretošanās kustību pret represīvo un brutālo okupāciju, ko viņi izcieš,» paziņoja Voterss, kas uz brīdi pārtrauca gatavošanos savai gaidāmajai pasaules koncertturnejai, lai pievērstu uzmanību šim jautājumam.

Grupas «Blurred Vision» dalībnieki - 28 gadus vecais Seps un 35 gadus vecais Sols - cer, ka dziesma parādīs irāņu brīvības cīnītāju solidaritāti. Brāļi neatklāj savu uzvārdu, jo raizējas par savu Irānā palikušo ģimenes locekļu labklājību.
Dziesmas video iekļauts videomateriāls no 2009.gada Irānas prezidenta vēlēšanām.