Hartiganam trauma nav smaga, Sprukts vēl uz ledus nedodas

Rīgas «Dinamo» hokejisti Marks Hartigans un Jānis Sprukts trešdien guva savainojumus spēlē pret Astanas «Baris» komandu. Kā vēsta [s:34532], abiem spēlētājiem traumas nav smagas.

Vakar «Prezidenta kausa» izcīņas otrajā spēlē «rīdzinieki» piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:4. Latvijas komandā pirmos vārtus guva Andris Džeriņš. Vispirms pirmā perioda 15. minūtē uzbrucējs atklāja mača rezultātu, savukārt trešā perioda

pēdējā minūtē Lauris Dārziņš guva otros vārtus, kad precīzi realizēja bullīti.

Hartigans spēles otrajā periodā guva ribu sasitumu, bet Sprukts šīs pašas trešdaļas beigās saņēma sāpīgu sitienu pa galvu. Hartigans šodien aizvadīja treniņu uz ledus, savukārt Sprukts trenējās sporta zālē.

Pēc aizvadītajām divām spēlēm Astanā treneri šorīt bija ievērojami pārmainījuši virknējumus. Bez izmaiņām bija palicis tikai aizsargu pāris Reķis un Krišjānis Rēdlihs. Pārējie aizsargu pāri bija sekojoši: Cibuļskis ar Sotnieku, Galviņš ar Jēkabu Rēdlihu, Andersons ar Jakovļevu, bet zaļajos rezervistu kreklos slidoja Ozoliņš ar Laviņu. Savukārt uzbrucēju virknējumi bija šādi: Dārziņš – Troters – Miķelis Rēdlihs, Ņiživijs – Karamnovs – Surovijs, Karsums – Džeriņš – Ankipāns, Bukarts – Štāls – Meija, bet zaļajos rezervistu kreklos slidoja Hartigans un Podziņš.