Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krievu uzņēmējs draud atlaist visas darbinieces, kas izdarījušas abortu

Krievijas holdinga «Vaš finansovij popečiteļ» vadītājs ceturtdien paziņojis, ka atlaidīs ikvienu pareizticīgo darbinieku, kas dzīvo civillaulībā, un ikvienu sievieti, kas izdarījusi abortu. 

Tādējādi uzņēmējs cenšas ieviest pareizticības normām atbilstošus darba apstākļus.

Kā paziņojis holdinga vadītājs Vasilijs Bojko-Veļikijs, kristīgajiem darbiniekiem, kas apprecējušies civilā ceremonijā, līdz 14.oktobrim jāsalaulājas baznīcā, pretējā gadījumā viņi tiks atlaisti. 

Intervijā Maskavas radiostacijai «Eho Moskvi» viņš paziņoja, ka viņa uzņēmumos arī nav gaidītas sievietes, kas ir pārtraukušas grūtniecību. Tas pats attiecas uz sievietēm, kas plāno to izdarīt vai ir ieteikušas izdarīt abortu citām. «Aborts ir cilvēka slepkavība. Mēs negribam strādāt ar slepkavām,» piebilda Bojko-Veļikijs. Šī prasība attiecas arī uz tiem, kas nav kristīti. 

Bez tam visiem darbiniekiem, ieskaitot citu ticību un konfesiju piederīgos, darba laikā vai ārpus tā jāiziet mācību kurss «Pareizticīgās kultūras pamati». 

Uzņēmējs uzskata, ka šādi soļi nepieciešami, lai glābtu Krievijas tautu. Kā viņš norādījis savā paziņojumā, lielo karstumu, kāds Krievijā nav pieredzēts vairākus gadsimtus, Dievs sūtījis cilvēkiem par viņu un viņu senču grēkiem. 

Kā ziņo vietējie mediji, Maskavas apgabala prokuratūra jau sākusi izskatīt Bojko-Veļikija paziņojumu, lai pārbaudītu, vai tas neaizskar cilvēku darba tiesības. 

Holdingā «Vaš Finansovij Popečiteļ» ir vairāk nekā 30 uzņēmumi, tostarp arī piena ražošanas uzņēmums «Russkoje Moloko».