Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Drosmīgs anglis Londonā palīdz notvert Latvijas pilsones slepkavu

Maikls Herberts kļuvis par aculiecinieku šaušalīgai slepkavībai Londonā, kurā dzīvību zaudēja sieviete no Latvijas. Pateicoties viņam, policijai ātri izdevās aizturēt sievietes slepkavu, raksta «The Press Association».

Maikls dzirdējis sievietes kliedzienus netālu no viņa mājas Bektonā. Nekavējoties viņš skrējis uz notikuma vietu, kur ieraudzījis melnā apģērbā tērptu vīrieti ar virtuves nazi rokā. Uz ceļa nekustīgi gulēja sieviete. Viņai bija pārgriezta rīkle.

«Vīrietis stāvēja līdzās nogalinātajai sievietei ar nazi rokā. Tas nebija jauks skats. Viņš tur stāvēja vairākas minūtes, bet tad metās bēgt. Mēs divatā skrējām viņam pakaļ,» stāstīja Maikls.

Viņš meties pakaļ iespējamajam slepkavam līdz viņa mājvietai. Līdz likumsargu ierašanās brīdim, slepkava jau aizdedzinājis savu māju. Viņš atklāj, ka viņa paziņa nav spējis turpināt pakaļdzīšanos. «Kad es nonācu līdz mājai, tā jau dega,» sacīja viņš.

Policija ielauzās tajā un aizturēja slepkavu. Mājā atrasta arī nogalinātās sievietes māte, kura arī bijusi nāvējuši ievainota.

Nogalinātā sieviete ir kāda 40 gadus veca Svetlana, bet par viņas slepkavību aizturēts viņas vīrs Sergejs(42).