Troters un Telkvists debitē ar uzvaru «Dinamo» sastāvā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas «Dinamo» piektdien Kazahstānas galvaspilsētā Astanā notiekošā «Prezidenta kausa» trešajā spēlē ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Mitišču «Atlant».

«Dinamo» mača laikā bija nonākuši zaudētājos ar 0:2, taču atspēlējās un izcīnīja uzvaru. Šajā mačā Latvijas komandā debitēja uzreiz trīs spēlētāji - zviedru vārtsargs Mikaels Telkvists, amerikāņu uzbrucējs Broks Troters un latviešu aizsargs Mārtiņš Jakovļevs, bet ārpus sastāva palika Sandis Ozoliņš, Jānis Sprukts un Marks Hartigans.

Rezultātu otrā perioda sākumā atklāja Dmitrijs Uppers, bet divas minūtes vēlāk Pāvels Trahanovs pārspēja Telkvistu un panāca 2:0. Trešdaļas beigās Tomašs Surovijs rezultāta starpību samazināja, bet 56. minūtē Vitālijs Karamnovs vairākumā panāca 2:2.

Pēcspēles metienos «rīdzinieku» sastāvā precīzi bija Aleksandrs Ņiživijs un Karamnovs.

«Dinamo» sestdien ar «Atlant» aizvadīs spēli par 3. vietu. Tas kļuva zināms, kad Minskas «Dinamo» ar rezultātu 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) uzvarēja vietējo komandu Astanas «Baris». Līdz ar to Minskas un Astanas komandas ierindojās pirmajās divās vietās, savukārt «rīdzinieki» ieņēma 3. vietu.