Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Labi situētas sievietes no Rietumeiropas alkoholismu ārstē Latvijas klīnikā

Labi situētas sievietes no Eiropas, kas klusībā cīnās ar alkoholisma problēmu, atrisinājumu  nereti rod, apmeklējot klīniku «Aluston Health» Rīgā, kas saviem pacientiem piedāvā alkoholisma ārstēšanu ar kodēšanas palīdzību, kas daudziem Lielbritānijas residentiem izrādās vienīgais risinājums, raksta «[s:34575]».

Stress, ko rada karjera un pienākumi ģimenē, veicina alkoholisma problēmu Lielbritānijas sieviešu vidū vecumā no 30 līdz 40 gadiem, vēstī «Daily Mail».

Klīnikās Latvijā, kā arī Polijā un Ukrainā ārstēšanās kurss, ceļa izdevumi un viesnīcas pakalpojumi izmaksā aptuveni 3000 sterliņu mārciņu (2490 latus). Šajās klīnikās alkohola ārstēšanai tiek izmantoti disulfirama implanti, kas izraisa bīstamas saslimšanas, ja gadījumā pacienti turpina lietot alkoholu.

Lielbritānijā šīs zāles sastopamas tikai tablešu veidā, kamēr implants regulāri ievada organismā zāļu devu un darbojas 12 mēnešus, nodrošinot alkoholiķiem iespēju sakārtot savu dzīvi bez alkohola.