Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ventspils Piedzīvojumu parkā notiks azartiskas BMX sacensības

Ventspils Piedzīvojumu parka BMX trasē šajā nedēļas nogalē, 21. un 22.augustā, norisināsies divas nozīmīgas sacensības BMX, kurā plāno startēt gan braucēji no Latvijas, gan kaimiņvalsts Lietuvas.

Sestdien, 21.augustā, jau trešo reizi sportisti cīnīsies par Aivara Lemberga personīgajām balvām. Sacensību sākums plkst. 15.00. Savukārt svētdien, 22.augustā, no plkst. 12.00 BMX trasē varēs vērot braucēju cīņu par «Ventspils BMX kausu 2010». Abās dienās sacensības norisināsies vecuma grupās no 6 līdz 18 gadiem, kā arī elites, krūzeru un masteru grupās. Tāpat sacensībās būs atsevišķas grupas meiteņu konkurencē. Sacensībās uz starta tiks izlaisti visi braucēji – gan ar, gan bez licencēm. Ar sacensību nolikumu var iepazīties mājas lapā «piedzivojumuparks.lv».

Ventspils BMX trase Piedzīvojumu parkā tika atklāta 2007.gada sākumā un tās galvenais veidotājs bija Latvijā BMX aprindās labi pazīstamais sportists – treneris Ivo Lakučs. Šogad trasē notika nelieli pārbūves darbi un nu tā kļuvusi sarežģītāka un prasa no braucējiem daudz lielāku profesionalitāti.