Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Triatel xRace» Rīgas posmā uzstāda jaunu dalībnieku rekordu

130 komandas jeb nepilni 400 dalībnieki piedalīsies «Triatel xRace» piedzīvojumu sacensību 4. posmā, kas norisināsies 22. augustā Rīgas svētku laikā.  Par sacensību bāzes vietu izvēlēts sporta komplekss «Ķeizarmežs».

Starts Sporta klasei plkst. 9.00, Tautas klasei plkst. 11.00 Rātslaukumā, uz kurieni dalībnieki no Ķeizarmeža dosies policijas pavadībā. Skatītāji un interesenti aicināti sacensības vērot Vecrīgā no 9.00 līdz pat 13.00. Pēc tam dalībnieki dosies Rīgas ziemeļu virzienā. Velo parkā Strēlnieku laukumā skatītājiem būs pieejamas arī sacensībās izmantojamās kartes.

Rīgas posms jau tagad dalībnieku skaita ziņā ir pārspējis «Triatel xRace» 2. posmu Tukumā, kurā pieteicās 128 komandas jeb 384 dalībnieku. Tas ir jauns rekords un tajā pašā laikā liela atbildība sacensību rīkotājiem, vēl jo vairāk tāpēc, ka sacensības tiek rīkotas galvaspilsētā «Rīgas svētku 2010» ietvaros. Šodien pēdējo dienu var pieteikt dalību sacensībām mājas lapā «xrace.lv».

Orientēšanās ar kājām un velosipēdiem pilsētvidē un 30 km rādiusā ap Rīgas centru, laivas Vecrīgas rajonā un speciālie uzdevumi – tas viss sagaida Triatel xRace sacensību dalībniekus jau šajā svētdienā, tieši tāpēc viņiem būs nepieciešams skatītāju atbalsts. Daži punkti tiks izvietoti pašā Rīgas sirdī pie zīmīgiem un visiem pazīstamiem satikšanās vietu objektiem! Viens no speciālajiem uzdevumiem šajā posmā būs saistīts ar A/S «Laima», kas šogad atzīmē 140 gadu jubileju.

Sacensību organizatori drošības nolūkos ir papildinājuši obligāto ekipējumu. Bez velosipēda, veloķiveres un kompasa tajā iekļauts arī pirmās palīdzības komplekts. Organizatori veloposmos aicina pievērst pastiprinātu uzmanību satiksmes drošībai! Sacensību noslēgums paredzams ap plkst. 18.00 bāzes vietā sporta kompleksā Ķeizarmežs, kur dalībniekiem tiks nodrošināts kvalitatīvs serviss – mantu glabātuve, peldvieta un dušas, siltas vakariņas, riteņu mazgātuve un apbalvošana. Ķeizarmežs dalībniekiem ir sarūpējis arī īpašo piedāvājumu – Ls 3,5 vienai personai par 1,5 h atpūtu un relaksāciju baseinā, džakuzi, turku pirtī un saunā. Tā dalībniekiem būs lieliska iespēja ātrāk atgūt spēkus jaunai darba nedēļai!

xrace@xrace.lv

Sacensību organizatori aicina komandu kapteiņus iepazīties ar sacensību nolikumu. Šajā posmā sporta klasei būs nepieciešams lukturītis, abām klasēm – velo dators jeb odometrs, lineāls un marķieris. Nolikumu atradīsiet sacensību mājas lapā «xrace.lv». 

«Triatel xRace» piedzīvojuma sacensību noslēdzošais 5. posms šogad norisināsies Valmierā 11. septembrī. Apbalvošana un sezonas noslēguma afterparty pēc sacensībām Valmieras «Multiklubā».