Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Būs jauna gatavošanās sistēma PČ hokejā

No 23. līdz 26. augustam Kanādas pilsētā Toronto risināsies pasaules hokeja samits, portālu «Apollo» informē Latvijas hokeja federācija.

Lai pārrunātu Latvijas hokeja attīstību starptautiskā vidē samitu apmeklēs LHF prezidents Kirovs Lipmans un ģenerālsekretārs Māris Baldonieks.

www.worldhockeysummit.com

LHF delegācijas galvenais mērķis ir pārrunāt ar citu valstu federāciju vadītājiem jauno starptautisko pārbaužu spēļu projektu, kur aktīvi ir iesaistījies LHF prezidents, kurš ir arī viens no iniciatīvas dalībniekiem.

Šis projekts ietver, jau laicīgi izstrādātu pārbaužu spēļu kalendāru pavasarī pirms pasaules čempionāta. Jaunajā Eiropas hokeja gatavošanās sistēmā piedalīsies desmit labākās Eiropas komandas pēc IIHF ranga. Tā būs lieliska iespēja Latvijas hokeja izlases kandidātiem labi sagatavoties pirms pasaules čempionātiem. Līdz ar to Latvijas izlasei būs garantētas augstas raudzes pārbaudes spēles ar Eiropas TOP komandām jau no aprīļa sākuma.

Šo Eiropas hokeja elites komandu sagatavošanās projektu ir paredzēts parakstīt šī gada septembrī. Vienotais sistematizētais grafiks tiks izveidots vairākus gadus uz priekšu.