Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Plānotas satiksmes izmaiņas no Rīgas HES līdz Ķekavas aplim

No šā gada 23. augusta līdz nākamā gada jūnijam autoceļa A5 rekonstrukcijas darbu dēļ uz Rīgas apvedceļa posmā Babīte – Salaspils jeb no Rīgas HES līdz pirmajam tā saucamajam Ķekavas aplim (aptuveni 4 km) autovadītājiem būs jārēķinās ar šādām satiksmes izmaiņām – ātruma ierobežojums līdz 30 km/h un sašaurinātas braukšanas joslas abos virzienos, portālu «Apollo» informēja Liene Krīvena, AS «A.C.B.» konsultante. 

Nepieciešamības gadījumā, ja veidosies nopietni sastrēgumi, transporta plūsma šajā posmā tiks organizēta ar satiksmes regulētāja palīdzību.  

Ceļu būves kompānija AS «A.C.B.», kas veic autoceļa rekonstrukcijas darbus, aicina autovadītājus šajā laikā būt saprotošiem, uzmanīgiem un sekot līdzi satiksmes norādēm un ceļa zīmēm. Lai apbrauktu rekonstruējamo Rīgas apvedceļa posmu, braucot no Rīgas, AS «A.C.B.» iesaka izmantot Dienvidu tiltu.  

Autoceļa A5 Rīgas apvedceļš (Salaspils – Babīte) ir valsts galvenais autoceļš, VIA Baltica sastāvdaļa ar starpvalstu nozīmi un iekļaujas Eiropas ceļu tīklā (a/c E67 un E77 posms). Tas nodrošina tranzīta satiksmi starp Tallinu, Rīgu, Bausku, Viļņu, Kauņu, Varšavu.  

Šī autoceļa rekonstrukcijas mērķis ir nodrošināt perspektīvajai satiksmes intensitātei un sastāvam atbilstošu nestspēju, satiksmes drošības līmeni un autobraucēju komfortu. Rekonstrukcijas darbi tiek veikti pēc AS «Latvijas Valsts ceļi» pasūtījuma.