Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mums ar vīru horoskopu nesaderība...

«Viņš ir Ūdensvīrs un es Vēzis, mūsu uzskati ir ļoti dažādi. Nevienas dienas nav, lai mēs savā starpā nesakasītos, bet mēs arī viens bez otra dzīvot nevaram!» savā vēstulē ģimenes portālam mammam.lv/tetiem.lv raksta kāda topošā mamma. Tā kā viņa par strīdus iemeslu min nesaderīgos horoskopus, atbildēt lūdzām sertificētu astrologi Anitu Zīli.

Topošās mammas vēstule:

«Man ir 22 gadi, esmu stāvoklī jau ceturtajā mēnesī, par ko es ļoti priecājos!
Tik par bērna tēvu mazliet raizējos... Viņš ir Ūdensvīrs un es Vēzis, mūsu uzskati ir ļoti dažādi. Nevienas dienas nav, lai mēs savā starpā nesakasītos, bet mēs arī viens bez otra dzīvot nevaram! Sāp jau tas, ka centies i pa labam, i pa sliktam risināt mūsu vētrainās attiecības, bet neredzi rezultātu. Tad viņš padzen, tad atkal lūdz piedošanu un atvainojas, tad atkal piedzeras un jauc prātu!

Ja nemīlētu, nepiedotu... Sāpina tas, ka viņš nespēj saprast, ka tagad man it īpaši ir vajadzīga mīlestība, sapratne un siltums. Raksturi mums nesapas. Un esam nepiekāpīgi! Esmu mainījusi savu attieksmi pret viņu, tik viņš to nesaskata! Reizēm man nāk tāds raudiens, ka tik turies... Tagad esam pašķīrušies un ļoti sāp... Nezinu, ko darīt."

Atbild sertificēta atsroloģe Anita Zīle:

«Pēc savas darba pieredzes man gribētos teikt, ka ir ārkārtīgi reti tādi gadījumi, kad divi cilvēki nu nekādi nespēj sadzīvot kopā. Parasti atrast veidu, kā laimīgi sadzīvot, var, tikai ir viens nosacījums — nepieciešama spēcīga vēlme būt kopā, turklāt, kas nāktu no abiem partneriem.
Vēstulē aprakstītajā gadījumā problēmas rada šo divu stihiju (ūdens + gaiss) nesaderība. Ūdenim (Vēzis) ir tendence visu apņemt, bet gaisu (Ūdensvīrs) nav  iespējams apņemt, tas aizplūst, jo raksturīga šī brīvības sajūta ar tiekšanos uz priekšu, uz visu jauno, jo vecais kļūst garlaicīgs.

Saprast, kādi ir kura stūrakmeņi, var gan dzīves pieredze un problēmu pārspriešana, nevis noklusēšana, kā arī astrologs, sastādot astroloģisko karti (sinastrija). Tajā ir iespējams redzēt kopdzīves raksturu, kāds tas veidojas starp abiem partneriem, kam visvairāk vajag pievērst uzmanību, ar ko samierināties, ko pieņemt kā nemainīgu, no kā atteikties. Noteikti var atrast saskaņas iespēju abu raksturu līdzāspastāvēšanai, bet tas nav viegli, tā ir dzīves skola un tajā jāmācās abiem. Tikai spēcīga vēlme būt kopā, kas nāktu gan no viena partnera, gan arī no otra, dos  iespēj pareizi izmantot astrologa ieteikumus un veidot līdzsvarotu ģimeni.»