Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Titavs: valsts attīstībai ar godīgumu ir par maz

Pirms apmēram pusgada no partijas «Jaunais laiks» izslēgtais Dans Titavs, jautāts, kurš no trīs blokiem - pragmatiskais (JL), nacionāli orientētais (PS) un pragmatiskais bijušo «oranžo» sastāvs (SCP) - patlaban dominē «Vienotībā», norāda, ka apvienībā ir daudz ideālistu un godīgu cilvēku, taču ar godīgumu ir par maz valsts attīstībai.

Telegraf

«Kopumā apvienībā ir daudz ideālistu, daudz godīgu ļaužu, kuri vēlas strādāt - Sarmīte Ēlerte, Lolita Čigāne, Solvita Āboltiņa, Valdis Dombrovskis. Bet valsts attīstībai ar godīgumu vien ir par maz,» uzskata Titavs.

Viņaprāt, ir jābūt padziļinātām zināšanām par valsts darbu un arī pārvaldi. Tieši politiskā sistēma Latvijā neļauj attīstīties «Jaunajam laikam», Tautas partijai, visiem citiem.

«Ja pavēro priekšvēlēšanu kampaņu, ir redzams: tā nav balstīta uz ideoloģiskiem strīdiem. Tā ir balstīta uz retorikas - vieni tic, ka «mēs izglābām valsti», bet citi uzsver: «Nē, jūs nedarījāt neko labu», noklusējot, ka paši pēdējā laikā bijuši valdībā.

«Tas ir zems diskusiju līmenis, tomēr diemžēl tieši tādu to atbalsta sabiedrība,» sacīja Titavs.