Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Umka.lv» piedāvā cikla «Lobotomijas spēlītes» otrā pirmizrādi

27. augustā, 19.00 «Dirty Deal Teatro» izrāžu cikla «Lobotomijas spēlītes» ietvaros piedāvā radošās apvienības «Umka.lv» izrādi «Control/Out of Centrol jeb 12(3D)ebīls».

«Iekārtojieties ērti un esiet gatavi stāstam. Šī nebūs pārāk garš stāsts. Varbūt kādam tas liksies kā baisa pasaka. Vai Jums patīk baisas pasakas? Man – nē. Vismaz man kādreiz tā likās. Tomēr mums reti ir iespēja darīt to, kas mums patīk. Galvenais, ko vajadzētu ielāgot jau no paša sākumā – šī pasaka nav par Jums.»

«Control/Out of Centrol jeb 12(3D)ebīls» ir stāsts par mūsdienu indivīda pozīciju moderno tehnoloģiju pasaulē. Labprātīga tehnoloģiju atkarība, reālo dzīvi pamazām pārnesot uz virtuālo pasauli un pakļaušanās TV reklāmu diktētajiem likumiem. Vai mēs tos kontrolējam, jeb tie tomēr kontrolē mūs? Kurš galu galā ir noteicējs? Un vai tāds vispār ir?

«Lobotomijas spēlītes» ir kopīga platforma jaunajiem režisoriem, kur izmēģināt savas vistrakākās idejas, projekta pamatmērķis ir nevis galarezultāts, bet gan izpētes un iedrošināšanās process.                                                                                                                                                            
Arī skatītājiem, darbos, kas taps zem šīs projekta nosaukuma, vajadzētu meklēt jaunas iespējas, kā skatīties, dzirdēt vai izjust teātri.

Radošā apvienība «Umka.lv» ir Latvijā unikāla, inovatīvas teātra formas iedzīvinātāja, kas ar minimālu valsts atbalstu Latvijā darbojas jau vairāk kā 5 gadus. Umka.lv jau vairakkārt pierādījusi savu māksliniecisko kvalitāti gan Latvijas mērogā, gan vairākos starptautiskos festivālos. Umka.lv radošais spēks joprojām ir inovatīva domāšana un valoda, netradicionālu vizuālo formu meklēšana, sociāli ass skatījums un tas viss latviešu teātrim neraksturīgā, skaudrā, visnotaļ melnā humora mērcē. Lai arī leļļu un video attiecības Umka.lv komandai nav jauns lauciņš - šī izrāde sola ko pilnīgi inovatīvu un neredzētu...

Izrādes veidotāji:

Autori – Ģirts Šolis, Jānis Vuguls, «Umka.lv».
Lomās – Armands Berģis, Ēriks Poņemeckis, Jānis Vuguls, Ģirts Šolis.
Teksti – Agnese Rutkeviča, Madara Rutkēviča, Jānis Vuguls
Mūzikālais noformējums, tehniskie risinājumi, video, scenogrāfija un režija – Ģirts Šolis

  • Izrāde 27. augustā, 9. un 10. septembrī, 19.00, neatkarīgajā teātrī «Dirty Deal Teatro», Spīķeros, Maskavas ielā 12/k2.
  • Biļešu iepriekšpārdošana «Biļešu Servisa» kasēs un «bilesuserviss.lv» no 19. augusta.
     
  • Biļešu cenas gan iepriekšpārdošanā, gan pirms izrādes teātra kasē 4LVL
     
  • Studentiem, skolēniem, pensionāriem (uzrādot apliecību) biļetes cena 2LVL
  • Vietu skaits ierobežots!