Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Laikraksts: Lembergs bērnu kontus, iespējams, izmantojis saviem biznesa darījumiem

Lai gan Ventspils mērs Aivars Lembergs apgalvo, ka viņa pieaugušie bērni paši rīkojušies ar savu naudu, noplūdinātajos, iespējams, Lembergu ģimenes konta izrakstos redzamo veikto apjomīgo darījumu «līdzīgais» rokraksts par to īsti neliecina un, iespējams, bērnu konti tikai izmantoti A. Lemberga vajadzībām, secina laikraksts «Diena». Konta izrakstos redzami vairāku miljonu ASV dolāru apgrozījumi, īpaši 2005. gadā, kā arī saskaņotas darbības, veicot pārskaitījumus un sniedzot aizdevumus, secina laikraksts.

Saskaņā ar «Rokasgramata.com» publicētajiem kontu izrakstiem,  Lembergs kopumā bērniem kā konta papildinājumus vai dāvinājumus pārskaitījis 14 miljonus USD, aprēķinājusi «Diena».

 Vaicāts, kāpēc bērniem veicis pārskaitījumus, kurus tie pēc tam tālāk izmanto aizdevumiem,  Lembergs «Dienai» atzinis, ka «bērni ir pieauguši cilvēki, un loģiski pie manas aizņemtības ar daudzām lietām faktiski nebija laika nodarboties».