Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

PLL pieprasīs pārtraukt «Vienotības» priekšvēlēšanu aģitāciju

Atbildot uz [s:34662] un lūgumu policijai noformēt administratīvo protokolu par slēpto reklāmu LNT ēterā, PLL paziņojusi, ka uzskata -  «Vienotībai» priekšvēlēšanu aģitācijā slēptu reklāmu nodrošina vairākas Sorosa organizācijas un masu saziņas līdzekļi – sabiedrība par atklātību «Delna», laikraksts «IR» un TV3 raidījums «Nekā personīga».

Šo organizāciju un masu saziņas līdzekļu darbība un paustie viedokļi uzskatāmi par aģitāciju atbalstīt «Vienotību» 10. Saeimas vēlēšanās. Tādejādi apvienība «Par Labu Latviju!» uzskata, ka «Vienotība» ir pārsniegusi likumā atļautos priekšvēlēšanu aģitācijas izdevumu apjomus, informē PLL preses sekretārs Edgars Vaikulis.

Apvienības paziņojumā teikts, ka «Vienotība» priekšvēlēšanu aģitācijā nelikumīgi izmanto administratīvos resursus. «Daži piemēri – reklāmas filmas «Vienotība. Dombrovskis. Latvija» ietvaros Ministru prezidents Dombrovskis darba automašīnā kopā ar apsardzi pozē kamerām, reklāmas filmas vajadzībām organizēta premjera automašīnas un pavadošā eskorta braukāšana,«Vienotības» priekšvēlēšanu izdevuma vajadzībām organizēta un fotografēta «Vienotības» deputātu kandidātu diskusija Ministru prezidenta zālē Valsts kancelejā u.c.» teikts paziņojumā.

PLL vērsīsies KNAB ar prasību pārtraukt «Vienotības» priekšvēlēšanu aģitāciju.

 «Par Labu Latviju» stingri iestājas par Latvijas nacionālo interešu aizstāvēšanu. Diemžēl «Vienotība» ar premjeru Valdi Dombrovski priekšgalā ir izvēlējusies klanīšanās, zābaku bučošanas, starptautiskās finanšu okupācijas un Latvijas nodevības ceļu. Atklātībā nāk arvien jauni un jauni šokējoši Dombrovska valdības pretvalstiskās darbības fakti. Jaunākais no tiem – valdošā koalīcija piekritusi Rīgas brīvostas iznīcināšanai it kā nevainīgā projekta «Natura 2000» ietvaros. Viņi gatavi slēgt Latvijas jūras vārtus – Irbes šaurumu – par prieku dažām pīlēm un tā vietā sagraut vienu no mūsu ekonomikas pamatiem, tranzīta sektoru, kurā nodarbināti vairāki desmiti tūkstoši cilvēku. Igauņi, lietuvieši, somi un zviedri ir sajūsmā. Latvieši paši ar savu zaļo rokām iznīcina viņiem nopietnu konkurentu un savā pakalpībā atkal gatavi nodot nacionālās intereses», uzsver PLL premjera amata kandidāts Ainārs Šlesers.

«Acīmredzot «Vienotība» ir nobijusies, ka «Par Labu Latviju!» stingrā pozīcija gūst arvien lielāku sabiedrības atbalstu, tāpēc izmanto cīņā pret konkurentiem negodīgas metodes. Tas ir tieši tāpat kā «Vienotība» vada valsti – nākotnes vīzijas un reālu darbu nav, gatavi aiz sevis atstāt tuksnesi, lai tikai iznīcinātu politisko konkurentu labos priekšlikumus un idejas, norāda  Šlesers.