Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmo reizi Rīgas svētkos notiks «Pērle's skrituļslidu īs[t]kross»

Aizraujošas sacensības, nē, drīzāk - tērpu parāde uz ātrumu, kurā ikvienam ir iespēja parādīt sevi skaisti un ātri skrituļojot 100m distancē, individuāli vai komandā.

Pirmais PĒRLE's skrituļslidu īs[t]kross notiks Rīgas svētkos, 21.augustā, plkst.15.00 11.Novembra krastmalā, Visi aicināti pieteikties no 12.-20.augustam no plkst 11.00- 18.00 Mazajā Kultūras Namā «PĒRLE» Tērbatas ielā 65. vai «freeskate.lv».

Klasiskās vecuma vai dzimuma grupas īs[t]krosā tiek aizstātas ar tādām grupām, kā bezdarbnieki, multimediju frīki, dabas bērni, supervaroņi un citi, lai pa īstam apvienotu vienviet visus, kuri var un nevar nostāvēt uz skrituļslidām. Ikviens tiek aicināts pieteikties, lai ņemtu dalību īs(t)krosā pēc iespējas īstākā tērpā.

Komandu sacensībās varēs piedalīties uzņēmumu, draugu, kaimiņu un paziņu komandas, kuru sastāvā ir trīs cilvēki. Savukārt, Paaudžu Asfaltskioringa grupā aicināti piedalīties divu paaudžu dalībnieki, kuru vecuma starpība ir vismaz 20 gadu. Distance ir jāveic vienam dalībniekam skrienot un pie rokas velkot otru dalībnieku, kas ir uz skrituļslidām. Speciālbalvu paaudžu asfaltskioringā piedāvā leģendārā sanatorija «Vaivari"- nedēļas nogale un ekskluzīvas veselības procedūras uzvarētājiem !

Dalība sacensībās ir bezmaksas. Iespējama slidu īre pasākuma norises vietā (2ls par abām kājām) Pirmajiem 20 pieteikuma dalībniekiem skrituļslidu īre – bezmaksas!

PĒRLE's īs[t]kross nav par sacensību, bet gan par iesaistīšanos, saliedēšanos un atbrīvošanos kopīgai jautrībai.

Pasākumu vadīs Žanete Skarule un Edijs Vucēns, no mazā kultūras nama » Pērle» , kur iespējams arī iegādāties īpašus tērpus un aksesuārus īs(t)krosam.

Sacensības atbalsta - Rīgas Dome, draugiem.lv, žurnāls Ir, Sports, Chas, Vesti Segodnya, apdrošināšanas kompānija Ergo, tipogrāfija Olderi, grāmatnīca Globuss, sanatorija Vaivari.
Pasākumu organizē jauniešu organizācija «Avantis», Mazais kultūras names «Pērle», skrituļslidotāju apvienība «Powerslade»

* Īs(t)kross - īstas sportiskas baudas iegūšana pēc iespējās īsākā laikā, ar prieku pārvarot iekšējos šķēršļus, kas rodas cilvēkam, iespējams, pirmoreiz stājoties uz skrituļslidām. Baudas efekts tiek panākts skrituļojot uz priekšu vērienīgu svētku atmosfērā.