Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Džekija Čana filmā iekļaušot «Aerodium» gaisa tuneļa akrobātikas elementus

Pasaulslavenais aktieris Džekijs Čans apmeklējis Latvijas paviljonu izstādē «Expo». Kopumā Ķīnas publika ir sajūsmā un Latvijas paviljons izceļas ar īpašu preses uzmanību, sestdien raksta «Neatkarīgā».

Solījumu līmenī izteikti priekšlikumi Džekija Čana jaunākajā filmā iekļaut «Aerodium» gaisa tuneļa akrobātikas elementus, un, iespējams, filmā kā kaskadieri piedalīsies arī Latvijas gaisa akrobāti.

Laikraksts ziņo, ka šī gada izstāde Šanhajā sasniegusi savu maksimumu. Vēl nedaudz vairāk par diviem mēnešiem turpināsies izstāde. Līdz 17. augustam izstādi bija apmeklējuši vairāk nekā 41 miljons cilvēku. Plānots, ka kopumā ekspozīcijas redzēs vismaz 70 miljoni apmeklētāju.

Viens no piedāvājumiem, kas ir izpelnījies īpašu Ķīnas masu informācijas līdzekļu uzmanību, ir Latvijas paviljons. To īpaši uzsvēra izstādes Šanhajā ģenerālkomisāra asistents Hu Bo. Izstādē tiek piedāvātas 189 valstu un 57 organizāciju ekspozīcijas.

Lai milzīgajā piedāvājumu jūklī apmeklētāji un prese izceltu un pamanītu kādas valsts piedāvājumu, tam jābūt unikālam. Vislielākā skatītāju interese ir par Saūda Arābijas paviljonu, kurā tiek demonstrētas 4D kino iespējas, un ķīnieši ir gatavi stāvēt sešas līdz deviņas stundas rindā, lai izbaudītu tikai dažu minūšu ilgu šovu.

Latvijas paviljons izceļas ar īpašu preses uzmanību. Pati šova ideja – cilvēks var lidot – ir vienīgais šāds piedāvājums izstādē.