Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dikeulakos: iespējams, ir problēmas komandas «ķīmijā»

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Georgios Dikeulakos pēc zaudējuma Serbijā min vairākus iemeslus, kādēļ komanda nespēj parādīt labāko sniegumu, vēsta [s:34676].

«Uz karstām pēdām man grūti nosaukt konkrētus iemeslus, kāpēc šodien labu sniegumu spējām parādīt tikai atsevišķās epizodēs. Joprojām esmu pārliecināts, ka treniņos paveicām labu darbu, taču spēle ir spēle un dažkārt notiek loģiski neizskaidrojamas lietas,» pēc mača atzina Dikeulakos.

«Mūsu galvenā problēma nav vis spēles kvalitātē, bet gan neprasmē izmantot labas iespējas gūt punktus. Vēlreiz jāatgriežas pie Anetes Jēkabsones-Žogotas faktora - zinājām, ka bez viņas klāsies grūti, bet tikai atbildīgās oficiālajās spēlēs var īsti saprast, cik grūti,» secina Latvijas izlases galvenais treneris.

«Izstrādājot komandas stratēģiju, uzsvaru likām uz aktīvu aizsardzību, kam vajadzēja sagādāt labas iespējas ātrajiem uzbrukumiem un daudz vieglo punktus. Šodien tas izdevās tikai trešajā ceturtdaļā. Kāpēc ne turpinājumā? Vēl jādomā. Psiholoģija, fiziskā kondīcija vai taktika - vienu iemeslu diezin vai atradīsim. Iespējams, vainojamas problēmas komandas «ķīmijā»,» problēmu saknes meklē Dikeulakos.

«Pēc spēles meitenēm atgādinājām, ka nekas vēl nav zaudēts. Katrā no atlikušajām trim spēlēm jācīnās līdz galam un, pats galvenais, jācenšas izmantot iespējas, kuru mums nav trūcis nevienā spēlē,» piebilst Dikeulakos.