Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Platace atstājusi «Reho» un «Hotel Kolonna» valdes

Viesnīcu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA «Reho» un viesnīcu operatora SIA «Hotel Kolonna» līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Margarita Platace atbrīvota no amata abu uzņēmumu valdēs, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA «Lursoft» informācija.

SIA «Hotel Kolonna» arī mainīti statūti un izveidota padome.

Platace līdz šim bija vienīgais SIA «Reho» valdes loceklis. Viņas vietā uzņēmuma valdē iecelts uzņēmējs Jānis Lasmanis.

Lasmanis turpmāk darbosies arī SIA «Hotel Kolonna» jaunizveidotajā padomē. Savukārt par SIA «Hotel Kolonna» padomes priekšsēdētāju iecelts Vācijas dekoratīvās kosmētikas ražotnes «Langguth Cosmetic» līdzīpašnieks Jurgens Rēlingers.

SIA «Hotel Kolonna» valdes priekšsēdētāja amatā iecelta Guna Bajāre-Avotiņa, un valdē darbosies Brigita Rozenbrika, Andra Šita. Valdē turpina darboties Aina Jačuka. SIA «Hotel Kolonna» 51% kapitāldaļas pieder holdingam «Kolonna Limited», 34% - Platacei un 15% - Anitai Bilzēnai.

Plašākus «Kolonnas» komentārus par izmaiņām uzņēmumos «Nozare.lv» šodien neizdevās iegūt.

AS «Kolonna grupa» iekļauti vairāk nekā 20 uzņēmumi, kuri darbojas divos virzienos - parfimērijas, kosmētikas tirdzniecība un pakalpojumu sniegšana, kā arī nekustamo īpašumu attīstīšana un ar to saistīto pakalpojumu sniegšana.

Kā ziņots, AS «Holding Kolonna» grupā esošie uzņēmumi 2009.finanšu gadā strādājuši ar 105 miljonu eiro (73,5 miljonu latu) apgrozījumu.

«Kolonna Cosmetic Group» uzņēmumu apgrozījums pagājušajā finanšu gadā bijis 55 272 234 eiro (38,69 miljoni latu).

«Douglas Baltic» uzņēmumu apgrozījums pagājušajā finanšu gadā bijis 30 409 713 eiro (21,29 miljoni latu).

«Kolonnas» nekustamo īpašumu grupas uzņēmumu apgrozījums pagājušajā finanšu gadā bijis 4 231 669 eiro (2,96 miljoni latu).

«Kolonna Hotels Group» uzņēmumu apgrozījums pagājušajā finanšu gadā sasniedza 5 102 050 eiro (3,57 miljonus latu).

«Hanzas flīžu tirgus» uzņēmumu pagājušā gada apgrozījums bijis 4 392 612 eiro (3,07 miljoni latu).

«Kolonna Design Group» uzņēmumu apgrozījums pagājušajā finanšu gadā bijis 5 662 310 eiro (3,96 miljoni latu).

Holdinga «Kolonna» uzņēmumi Latvijas tirgū darbojas kopš 1991.gada, to darbības virzieni ir parfimērijas, kosmētikas vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, ar šīm nozarēm saistīto pakalpojumu sniegšana, kā arī nekustamo īpašumu attīstīšana un ar to saistīto pakalpojumu sniegšana. Holdingā «Kolonna» ir 21 uzņēmums, kas kopumā nodrošina 971 darba vietu Latvijā.

2008.gadā Latvijas uzņēmums «Kolonna» iegādājās 55% «Langguth» akciju.