Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mediji: Dienvidkorejas armija manevros apgūst Ziemeļkorejas okupāciju

Dienvidkorejas karavīri kopīgajos militārajos manevros ar ASV apgūst kara plānu, kas paredz Ziemeļkorejas okupāciju un stabilizāciju, otrdien vēsta Dienvidkorejas mediji.

«Šī gada mācību atšķirīgās iezīmes ir stabilizācijas operācija, kuru vada Apvienošanās ministrija,» avīze «DongA Ilbo» citē vārdā neminētu militārpersonu. «Apvienošanās ministrija praktizējas programmā, kuras mērķis ir ziemeļkorejiešu pārvēršana par Dienvidkorejas pilsoņiem, kas būtu šādas stabilizācijas programmas kulminācija.»

Agrāk ikgadējās mācībās «Ulji Freedom Guide» (UFG) tika praktizēta pārvaldes atjaunošana okupētos Ziemeļkorejas rajonos, taču šogad sperts solis tālāk un tiek apgūta pārizglītošana un stabilizācija, ko veiktu Apvienošanās ministrija.

UFG manevros tiek apgūts spēcīgs pretuzbrukums dziļi Ziemeļkorejas teritorijā līdz pat Čhončhonganas upei 80 kilometrus uz ziemeļiem no Phenjanas Ziemeļkorejas agresijas gadījumā.

Manevros piedalās 56 000 dienvidkorejiešu un 30 000 amerikāņu karavīru.