Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Daļa Īrijas prostitūtu - cilvēktirdzniecības upuri

Organizācija, kas Īrijā strādā ar prostitūcijā iesaistītajām sievietēm, apgalvo, ka pieprasījums pēc tās pakalpojumiem Dublinā pieaudzis par 22%, vēstī «baltic-ireland.ie».

Gandrīz 50% no organizācijas «Ruhama» dienestu izskatītajiem gadījumiem attiecas uz cilvēktirdzniecības upuriem. Taču prostitūcija vienādi ietekmē jebkuru sievieti, tāpēc organizācija sniedz palīdzību neatkarīgi no tā, vai viņa ir cilvēktirdzniecības upuris vai nē.

Saskaņā ar «Ruhama» gada pārskatu, sieviešu vidū, kas 2009.gadā izmantoja brīvprātīgo organizācijas pakalpojumus, stāsti par seksuālo, fizisko un garīgo vardarbību bija ikdienišķa parādība.

Organizācija pagājušajā gadā palīdzējusi 196 prostitūcijas ietekmētajām sievietēm un skaitļi liecina, ka salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu viņu skaits ir palielinājies par 22%. Tika sniegts atbalsts 26 ļoti jaunām sievietēm – cilvēktirdzniecības upuriem, no kurām viena bija nepilngadīga.

Gados jaunie cilvēktirdzniecības upuri vairumā gadījumu bijušas sievietes vecumā līdz 20 gadiem un skaitliski visvairāk ir no Nigērijas, Rumānijas un Kenijas. Bažas organizācijas darbiniekos rada fakts, ka recesijas ietekmē sievietes uzņemas lielāku risku nekā iepriekš.

«Ruhama» arī norāda, ka, neskatoties uz to, ka pieprasījums pēc organizācijas pakalpojumiem arvien pieaug, valdība tai ir samazinājusi finansējumu par 20%.