Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Scenariji.lv» vērtēs politisko spēku solījumu izpildi

No 13.septembra pēc Valsts prezidenta Stratēģiskas analīzes komisijas (SAK) iniciatīvas tapušajā interneta vietnē «Scenariji.lv» būs pieejams novērtējums par politisko spēku iepriekš doto solījumu izpildi.

Patlaban pašām partijām ir lūgts sniegt vērtējumu par savu solījumu izpildi. Pēc tam vērtējumu veiks eksperti, informēja Prezidenta preses dienestā.

Tāpat vietnē «Scenariji.lv» līdz septembra vidum katru nedēļu tiek aktualizēti valsts attīstībai svarīgi jautājumi un tiek vērtēts to atspoguļojums partiju programmās. Piemēram, jau patlaban secināts, ka politisko spēku priekšvēlēšanu programmās nav pietiekami skarts aktuālais klimata pārmaiņu jautājums. Līdzīga analīze plānota, piemēram, par demogrāfijas problēmām un nodokļiem.

Kopumā SAK ir uzrunājis septiņu jomu ekspertus, lūdzot sniegt savu vērtējumu par aktuāliem valsts attīstības dienaskārtības jautājumiem. Tas tiks salīdzināts ar partiju programmām, sniedzot tām «aktualitātes un realitātes» vērtējumu.

Savukārt septembra sākumā «Scenarijos.lv» tiks atklāts interaktīvais rīks «Pielaiko partiju».
 «Scenariji.lv» izveidota kā domnīca ar mērķi «restartēt» Latviju, dodot mūsu valstij jaunas ilgtermiņa idejas un redzējumu.