Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Loga stāsts» Jūrmalā

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā atvērta jauna izstāde «Loga stāsts». Tās autori ir divi jūrmalnieki – stikla māksliniece Kristīna Sunepa Celmiņa un interjerists Igo Celmiņš, portālu «Apollo» informēja Raiņa un Aspazijas vasarnīcas galvenā speciāliste Astrīda Cīrule.

Izstādē savijušies divi pretstati - stikls un dzelzs. Bārbala Gulbe tos raksturo kā darbus, kas ir «stikla objekti, masīvi un monumentāli, kādus realizēt iespējams divu atšķirīgu, bet draudzīgu materiālu - stikla un dzelzs partnerībā. Abi mākslinieki ir arī partneri dzīvē, tāpēc «Loga stāsts» ir kopīgi izlolots vēstījums par to kas mums visiem ir svarīgs - par dzīves skaistajiem mirkļiem. Logs, caur kuru vērojam pasauli, ir tas, kurš izgaismo telpu, logs ir tas, caur kuru mēs ieraugām apkārtējo pasauli. Mūsu redzējums ir interpretācija.»

Attēlā redzamajam darbiem nav nosaukuma, bet to vietā – autores Kristīnas dzeja.                           
                                                                                              
Rīts
Caur biezo miglas sienu,
Lūpu pieskāriens kluss,
Caur tumsas pieskārienu –
Glāsts.                                                        

Uz rīta austošā stara
Viss izgaismojas...
Zūd pieskāriena mirdzums
Un neredzamais noslēpums.

Atkal rīts steidzas
Ar vēso rasas pilienu,
Sārtos un karstos vaigus
Atveldzēt.

Neviens jau nejautā,
Viss rit...

Stikls, dzelzs, dzeja un asociācijas... Izstādes apmeklētāji aicināti uz mirkli apstāties, uz mirkli aizmirsties, uz mirkli ieklausīties sevī..