Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kivičam atkal jauna mīlestība?

Pirms kāda laika bulvārpresē virmoja ziņas par Andra Kiviča šķiršanos no sievas Elīnas. Nu mūziķis ir atgriezies Latvijā un, šķiet, ka ir atradis jaunu sirdsāķīti, vēsta žurnāls «Kas Jauns».

Ne vienu vien reizi Kivičš pasākumos manīts kopā ar simpātisku bruneti. Piemēram, aizvadītajā piektdienā pirms uzstāšanās klubā «Kefīrs» mūziķi esot apstājis paprāvs izskatīgu meiteņu pulciņš, taču Kivičs nedalītu uzmanību veltījis vienai - Agnesei Karpovičai. Atšķirībā no Kiviča iepriekšējām dzīvesbiedrēm un draudzenēm, Agnese ir cieši saistīta ar mūzikas pasauli - viņa spēlējot saksofonu grupā «The Green Land».

Mūziķu aprindās pat izskanējušas baumas, ka Agnese esot stāvoklī. Tomēr, tā kā pāris satiekoties neilgu laiku, Kivičš cenšoties īpaši sabiedrības un, vēl jo vairāk, preses priekšā savas attiecības īpaši neafišēt un nekomentēt, vēsta «Kas Jauns».

Andris stāstījis, ka pelnot naudu celtniecības darbos Džērsijas salā, esot aizvadījis jautrāko un vētraināko savas dzīves vasaru un nu tiekoties pat ar vairākām meitenēm vienlaikus. «Kas Jauns» viņš apgalvojis, ka pastāvīgas draudzenes viņam neesot.