Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers grib vairāk savas emocijas izpaust tieši tviterī

Valsts prezidents Valdis Zatlers trešdien sarunā ar žurnālistiem pauda gandarījumu par iesaistīšanos sociālās saziņas tīmeklī «Twitter.com». Viņš uzskata, ka «tviteris nav tikai sausu domu apmaiņas vieta».

«Pirmkārt, es saku paldies visiem tiem 2600 sekotājiem kas man seko tviterī. Es uzskatu, ka ir svarīgi šajā sociālajā tīklā komunicēt ar tiem cilvēkiem, kas to lieto. Ir ļoti patīkami ātri iegūt īsu atgriezenisko saiti gan jautājumu, gan vēlējumu, gan arī atbilžu veidā, kas Valsts prezidenta darbā ir ļoti būtiski,» žurnālistiem sacīja prezidents.

Prezidents gan atzīst, ka viņa ieraksti tviterī top divējādi - gan man pašam sēžot pie datora, gan arī darbiniekiem sēžot pie datora.

«Pat ja ieraksti nav manis rakstīti, es savas emocijas gribētu vairāk izpaust tieši tviterī. Tviteris nav tikai sauss domu apmaiņas veids, tas ir arī emociju paušanas veids un manuprāt politiķiem vai valstsvīriem ir saprātīgi jāsabalansē, kas tad ir tā informācija un emocijas, ko viņu grib sniegt tviterotājiem, lai būtu tāds labs balanss. Divu mēnešu laikā vēl nav tas labākais rezultāts, ko es gribētu redzēt, bet sekojiet vēl. Mēģināsim padarīt šo komunikāciju interesantāku un lietderīgāku,» sacīja Zatlers.